ساعت: ۱۵:۲۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ شناسه خبر: 56251

رزمایش بزرگ الی بیت المقدس ساعتی پیش با حرکت گردان های بیت المقدس به سمت منطقه رزمایش آغاز شد.

به گزارش خبرنگار حماسه و دفاع “سیرجان خبر” رزمایش بزرگ الی بیت المقدس ساعتی پیش با حرکت گردان های بیت المقدس به سمت منطقه رزمایش آغاز شد.

فرمانده بسیج سپاه شهرستان سیرجان در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: این رزمایش که بطور همزمان  در چند شهر استان در حال برگزاری است در سیرجان نیز طی دو مرحله از امروز تا روز جمعه 24 آبان برگزار می شود که گردان های شرکت کننده در رزمایش الی بیت المقدس شامل 3 گردان بیت المقدس و1 گردان الزهرا می باشد و این رزمایش را در منطقه اردوگاه قدس واقع در کیلومتر۲۵ محور سیرجان-بندرعباس در حال انجام است.

سرهنگ باقری افزود: مهم ترین اهداف این رزمایش تمرین رزمی به منظور بالا بردن توان دفاعی گردان ها و همچنین حفظ و انسجام بسیجیان خواهد بود، همچنین در این رزمایش تمرینات رزمی متعددی از قبیل تمرین عملیات دفاع از کوی و برزن، پدافند غیرعامل، باز پس گیری، امداد و نجات تمرین شبانه و روزانه امسال در دستور کار یگان های عمل کننده خواهد بود.

فرمانده بسیج سپاه شهرستان سیرجان در پایان با اشاربه شعار این رزمایش بسیج چهل سال مردم یاری،امنیت و خدمت اظهار داشت: بسیجیان ما با اقتدار در صحنه حضور دارند و آماده دفاع از انقلاب اسلامی هستند و هرگز به دشمن اجازه کوچک ترین تحرکی علیه انقلاب و نظام رانخواهند داد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده