ساعت: ۱۰:۴۲ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۹/۲ شناسه خبر: 62949

طی مراسمی رزمایش طرح ترافیکی زمستانه در گردنه برف گیر گدار خانه سرخ سیرجان با حضور جمعی از مسئولین و یگان‌های امدادی و خدمات رسان استان آغاز شد.

به گزارش “سیرجان خبر” فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان نیز در حاشیه  این مراسم گفت: در طول سال طرح‌های مختلف ترافیکی نوروزی، تابستان و زمستانی اجرایی می‌شود، اما افزایش حوادث جاده‌ای اصلی‌ترین دغدغه خدمتگزاران مرتبط با محور‌های مواصلاتی استان است.

سردار ناظری افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۷۰۰ نفر در حوادث جاده‌ای این استان جان باختند که نسبت به مدت مشابه سال قبل سیزده درصد کاهش داشته است.

بهاالدینی فرماندار ویژه شهرستان سیرجان با اشاره به این که رزمایش طرح ترافیکی زمستانه تا پایان اسفند سال جاری ادامه دارد، گفت: هدف از برگزاری این طرح آماده‌باش دستگاه‌های ذیربط و ایمنی کاربران جاده‌ای و مسافران در راه در هنگام بارندگی و زمستان است.

بهاالدینی با بیان اینکه امیدواریم این طرح بتواند کمک کند تا شاهد کاهش تصادفات جاده‌ای و جلب رضایت مردم باشیم، تصریح کرد: تمام نیرو‌های خدمت رسان شهرستان سیرجان این آمادگی را دارند تا در صورت بروز هرگونه خطرات احتمالی نسبت به برطرف کردن آن‌ها اقدام کنند.

فرماندار سیرجان بیان داشت:به منظور ایجاد هماهنگی بیشتر و ارتقای توان عملیاتی دستگاه‌های خدمت رسان در رزمایش ترافیکی طرح زمستانه، بخشی از تجهیزات خودرویی پلیس راه، راهداری، هلال احمر، اورژانس و آفرود رژه رفتند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده