ساعت: ۱۱:۰۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۵/۳ شناسه خبر: 18210

مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر کشور از ساعت 11 صبح جمعه در سطح شهرها و بخش های شهرستان سیرجان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار حماسه و دفاع “سیرجان خبر”، مسلمانان روزه دار سیرجانی در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان در لبیک به فرمان بنیانگذار فقید نظام جمهوری اسلامی ایران حضرت امام (ره) و رهبر فرزانه انقلاب به خیابان ها آمدند تا بار دیگر با آرمان های والای آن پیر سفر کرده و مقام معظم رهبری و مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین تجدید بیعت کنند.
این مراسم مردمی و ضد استکباری در سیرجان از چهارراه اشکذری آغاز شد و راهپیمایان با عبور از خیابان امام(ره)، میدان انقلاب و خیابان شریعتی در حسینیه امام(ره) تجمع می کنند.

گزارش خبرنگار ما حاکی است: مسوولان شهرستان سیرجان از جمله امام جمعه شهرستان، فرماندار، فرمانده هان نظامی و انتظامی، کارکنان ادارات و سازمان ها در کنار اقشار مختلف مردم در این راهپیمایی ضد صهیونیستی تنفر و انزجار خود را از حملات ناجوانمردانه رژیم اشغالگر قدس به گوش جهانیان رساندند.

به گزارش خبرنگاران ما از بخش های مختلف شهرستان، روزه داران مومن با در دست داشتن پوسترها و پلاکاردهایی با مضمون حمایت از مردم مظلوم فلسطین و ابراز تنفر و انزجار از رژیم اشغالگر قدس بار دیگر حمایت خود را از مسلمانان مظلوم فلسطین اعلام کردند.

راهپیمایی ضد صهیونیستی مردم سیرجان پس از طی مسیر مشخص شده با قرائت قطعنامه ای به پایان می رسد و مومنین روزه دار در صفوف نماز وحدت آفرین جمعه به اقامه نماز خواهند پرداخت.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده