ساعت: ۱۰:۴۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ شناسه خبر: 42550

ثبت نام داوطلبین شرکت در انتخابات شورای اسلامی شهر سیرجان نیز از 30 اسفند ماه در سیرجان آغاز و به مدت یک هفته تا 6 فروردین 96 ادامه خواهد داشت.

به گزارش سرویس اجتماعی “سیرجان خبر” اولین جلسه ستاد برگزاری انتخابات شورای اسلامی شهرستان سیرجان با حضور اعضای این ستاد در محل دفتر فرمانداری برگزار شد.
در این جلسه که پس از امضای حکم اعضای ستاد انتخابات توسط فرماندار ویژه سیرجان برگزار شد، مسئول هر یک از کمیته های ستاد انتخابات مشخص و حکم هر یک ابلاغ شد.
بر این اساس سهراب بهاالدینی معاون سیاسی فرماندار بعنوان رییس ستاد انتخابات مشخص شد و همچنین عبدالرضا شهسواری بعنوان دبیر ستاد انتخابات، حسین چناری مسئول کمیته فناوری اطلاعات، علیرضا پوررضاقلی مسئول کمیته اطلاع رسانی، اسماعیل محمدپور مسئول کمیته پشتیبانی، سید رحیم رضوی دبیر کمیته امنیتی انتخابات، روح ا… پرواز مسئول کمیته آموزش و حقوقی و محمد حسن خراسانی مسئول کمیته حراست و استعلامات احکام خود را از معاون سیاسی فرماندار دریافت کردند و علی رحیمی بعنوان مسئول ثبت نام نامزدهای شورای اسلامی شهر مشخص شد.
همچنین به منظور انجام اقدامات و برنامه های ستاد انتخابات شهرستان سیرجان کلیه مرخصی های اعضای این ستاد از 20 اسفند ماه ملغی اعلام شد و همچنین پیش بینی محل شعب اخذ رای انجام شده و از 25 اسفند ماه هیاتهای اجرایی تشکیل می شود. ثبت نام داوطلبین شرکت در انتخابات شورای اسلامی شهر سیرجان نیز از 30 اسفند ماه آغاز و به مدت یک هفته تا 6 فروردین 96 ادامه خواهد داشت.
کاندیداهای شورای اسلامی شهر بایستی جهت ثبت نام به فرمانداری ویژه سیرجان و کاندیداهای شورای اسلامی روستاها به بخشداری های مربوطه مراجعه نمایند.

لینک کوتاه:
نظرات
  1. پروین باقرزاده گفت:

    آرزوی موفقیت برعزیزانی که به نوعی برسکان شهرمان مستقرخواهند و برآن باشند تا بتوانند سیرجان را همانطور که برروی خط پیشرفت و دارای اندوخته های بسیاریست کیمیانگهدارند وزانزد عام وخاص باشیم.پیروز باشید