ساعت: ۲۲:۱۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۱/۹ شناسه خبر: 51727

بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سیرجان در نامه‌ای به نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس نوشتند که در رابطه با عملکرد نمایندگان مجلس اقدام به شفاف‌سازی کنید.

به گزارش “سیرجان خبر” بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموز عالی شهرستان سیرجان در نامه‌ای به شهباز حسن پور بیگلری، نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس دهم شورای اسلامی و عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی نوشتند که در راستای تنویر افکار عمومی در رابطه با عملکرد نمایندگان مجلس اقدام به شفاف سازی کنید.

متن کامل نامه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم 
شفافیت معنایش این است که مسئول در جمهوری اسلامی عملکرد خویش را به طور واضح در اختیار مردم قرار بدهد این معنای شفافیت است؛ باید هم بکنند. امام خامنه‌ای (مدظله العالی)

جناب آقای شهباز حسن پور
نماینده محترم شهرستان‌های سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم 
همان طور که مستحضر هستید در دو ماه اخیر، در اقدامی قابل تقدیر، دو گزارش از جانب برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در راستای شفاف نمودن عملکرد نمایندگان مجلس برای افکار عمومی از طریق خبرگزاری خانه ملت منتشر شده است.

این گزارش‌ها شامل انتشار کامل اطلاعاتی مانند میزان حضور و غیاب نمایندگان داوطلب در صحن علنی مجلس شورای اسلامی و میزان حضور و مشارکت در رای گیری‌های جلسات علنی بوده است؛ اما متاسفانه در بین اسامی نمایندگان داوطلب، نامی از شما دیده نشده است و فلذا جمعی از تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های شهرستان سیرجان از شما نماینده محترم تقاضا دارد در راستای تنویر افکار عمومی در رابطه با موارد ذکر شده اقدام به شفاف سازی کرده و در انتشار داوطلبانه اطلاعات مذکور با سایر نمایندگان مردم، همراه شوید. پیشاپیش از توجه شما سپاسگزاریم. 

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شهرستان سیرجان 
جامعه اسلامی دانشگاه صنعتی شهرستان سیرجان 
انجمن اسلامی دانشگاه صنعتی شهرستان سیرجان 
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان سیرجان 
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نورمرکز شهرستان سیرجان 
بسیج دانشجویی دانشکده علوم پزشکی شهرستان سیرجان
بسیج دانشجویی دانشکده فنی و حرفه‌ای شهید کرانی شهرستان سیرجان 
بسیج دانشجویی دانشکده فنی و حرفه‌ای دخترانه کوثر شهرستان سیرجان 
بسیج دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرستان سیرجان 
بسیج دانشجویی مرکز آموزشی علمی نوبنیاد شهرستان سیرجان

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده