ساعت: ۰۸:۴۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۱۰/۱۳ شناسه خبر: 32456

“سیرجان خبر” مدافع چپ 23 ساله دانمارکی شاید یکی دیگر از بازیکنان آن طرف آبی باشد که به اردوی تیم‌ملی ایران راه پیدا کند. دانیال نوروزی بعد از اینکه یک فصل و نیم پیراهن تیم مطرح بروندبی را در سوپرلیگ دانمارک بر تن کرد، به خاطر مصدومیت شدید شانه و زانو نصف‌ بازی‌های فصل 13-2012 […]

“سیرجان خبر” مدافع چپ 23 ساله دانمارکی شاید یکی دیگر از بازیکنان آن طرف آبی باشد که به اردوی تیم‌ملی ایران راه پیدا کند.
دانیال نوروزی بعد از اینکه یک فصل و نیم پیراهن تیم مطرح بروندبی را در سوپرلیگ دانمارک بر تن کرد، به خاطر مصدومیت شدید شانه و زانو نصف‌ بازی‌های فصل 13-2012 را از دست داد.

بازگشت پسری با شانه شکسته!

دانیال روی کاغذ مهره به درد بخوری نشان می‌دهد. خصوصا که فوتبال ایران همواره در سال‌های اخیر به مدافعان چپ کلاسیک نیاز داشته است.

* شانه شکسته
این جوان 23 ساله اولین بار با شماره 31 در فصل 12-2011 سوپرلیگ دانمارک پیراهن بروندبی را پوشید. وی از هفته نوزدهم مسابقات به ترکیب بروندبی اضافه شد تا موفق شود طی 14 هفته 12 بازی برای این تیم انجام ‌دهد.

دانیال 11 مرتبه وارد ترکیب اصلی سرشناس‌ترین تیم دانمارک شد. 954 دقیقه پوشیدن پیراهن بروندبی عاملی برای رسیدن نوروزی به ترکیب اصلی تیم در فصل 13-2012 شد. دانیال در 10 هفته ابتدایی فصل جدید 6 بازی 90 دقیقه‌ای برای بروندبی انجام داد اما استخوان شانه‌اش شکست و زانویش به شدت مصدوم شد تا نیم‌فصل دوم لیگ را از دست بدهد.

* انتقال اجباری به وژله
نوروزی پس از نیم‌فصل بیرون ماندن قرضی به وژله دسته اولی پیوست. دلیل این امر هم تغییر سرمربی بروندبی بود که نخواست توانایی‌های مدافع تازه از بند مصدومیت رها شده تیمش را باور کند.

دانیال خیلی زود جای خود را در ترکیب اصلی تیم جدیدش پیدا کرد. بازیکنی که از پدر و مادری ایرانی متولد شده در فصل 15-2014 برای وژله 27 بازی انجام داد تا 2206 دقیقه نمایش قابل‌قبول از خود به روی پرده لیگ دسته اول دانمارک ارایه بدهد.

نوروزی در فصل جاری هم 16 بازی برای تیمش انجام داده در شرایطی که در هر 16 دیدار یادشده وارد ترکیب اصلی سرمربی فنلاندی وژله کلبر سارنپا شده است.

شاید تنها ایرادی که بتوان به نحوه بازی این جوان ایرانی گرفت تعداد زیاد اخطارهایی است که دریافت می‌کند. دانیال این فصل 6 کارت زرد طی 16 هفته گرفته درحالی که فصل قبل را با 9 اخطار پشت‌سر گذاشته بود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده