ساعت: ۱۶:۵۹ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۷/۹ شناسه خبر: 62674

امام جمعه سیرجان گفت: هدف آمریکا و غرب از همان ابتدا این بود که هم تحریم‌های ظالمانه را بر ایران تحمیل کنند و هم به‌نحوی از ایران بخواهند که تعهدات خود را برای محدودیت‌های هسته‌ای اجرا کند اما ملت ایران با اتحاد و قدرت تمام در برابر زیاده‌خواهی‌ها و فشارهای آمریکا همچنان ایستاده اند.

به گزارش “سیرجان خبر” حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اظهار کرد: ملت ایران راه خود را ادامه می‌دهد؛ اما فرصت‌سوزی آژانس هسته‌ای برای رفع موانع برجام و زیاده‌خواهی آمریکا مشکل را برای خودشان بیشتر می‌کند و نظام اسلامی هرگز در احقاق حقوق ملت ایران کوتاه نخواهد آمد و راه روشن است؛ اما آژانس هسته‌ای مباحث تکراری را دارد و آمریکا هم به‌دنبال زیاده‌خواهی در برجام است.

امام جمعه سیرجان افزود :هدف آمریکا و غرب از همان ابتدا این بود که هم تحریم‌های ظالمانه را بر ایران تحمیل کنند و هم به‌نحوی از ایران بخواهند که تعهدات خود را برای محدودیت‌های هسته‌ای اجرا کند اما ملت ایران با اتحاد و قدرت تمام در برابر زیاده‌خواهی‌ها و فشارهای آمریکا همچنان ایستاده و تا احقاق حقوق خود کوتاه نخواهد آمد.

خطیب جمعه سیرجان گفت: با الهام از راه نورانی حضرت امام حسین (ع)  و کسب  معارف نورانی، می‌توان کشور را به قله‌های سعادت مادی و معنوی رساند و جوانان ما قادر هستند مردان میدان همانند سردار شهید سلیمانی باشند.

امام جمعه سیرجان با تسلیت ارتحال علامه حسن‌زاده آملی گفت: این علامه، در علوم عقلی و نقلی، تربیت و پرورش شاگردان برجسته ، از فرهنگ انقلابی در سطح بسیار بالایی برخوردار بود و تألیفات متعددی در حوزه‌های مختلف علوم در جهت ترویج و تبیین معارف اسلامی و نشر تعالیم اهل‌بیت عصمت و طهارت(ع) از خود به یادگار گذاشتند که حقاً در جامعیت کم‌نظیر بودند.

حجت‌الاسلام حسینی به شهادت نوجوان فداکار ایذه‌ای، علی لندی هم پرداخت و گفت: حرکت امدادرسانی این نوجوان نشان از روحیه ایثار و فداکاری در نهاد جوانان این مرز بوم دارد و حرکت ایثارگرانه این نوجوان فداکاربرای همیشه در تاریخ مردم این مرز بوم زنده می‌ماند و به مردم جهان اعلام کرد جوانان و نوجوانان شجاع این سرزمین در تمام دوران‌ها و اعصار، در راه خدمت به جامعه و مردم آماده جان‌فشانی و خلق حماسه‌های ماندگار هستند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده