ساعت: ۱۱:۱۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۱۱/۳ شناسه خبر: 61270

امام جمعه شهرستان سیرجان گفت: برگزاری این رزمایش ها باز دارنده است و قدرت نظامی ایران را به رخ تمام جهان کشید و دشمن های این مرز بوم را به وحشت انداخت.

به گزارش “سیرجان خبر” حجت الاسلام و المسلمین سید محمود حسینی امام  جمعه شهرستان سیرجان در خطبه های این هفته بیان کرد:، آمریکا رسما اعلام کرد که ایران رنگ چهل سالگی خودش را نخواهد دید اما این روز ها شاهد هستیم که مراسم تحلیف رئیس جمهور آمریکا با نیرو های امنیتی انجام شد و آمریکا در حال فروپاشی است.

وی گفت: آمریکا به دنبال نا امن کردن منطقه خاور میانه و جمهوری اسلامی ایران بود که نقشه این کشور خبیث نقش برآب شد و این روزها شاهد آن هستیم که در خیابان‌های آمریکا اغتشاشاتی صورت میگیرد و ناآرامی در این کشور به چشم می خورد.

امام جمعه شهرستان سیرجان افزود: عده ای هنوز به دنبال برجام هستند امام مردم فهیم ما می دانند که ترامپ با شمشیر وارد جنگ شده است و بایدن رئیس جمهور فعلی آمریکابا پنبه سر می برد.

حجت الاسلام حسینی  با اشاره به رزمایش های اخیر نیروهای مسلح گفت: برگزاری این رزمایش ها باز دارنده است و قدرت نظامی ایران را به رخ تمام جهان کشید و دشمن های این مرز بوم را به وحشت انداخت.

وی بیان کرد: برگزاری این رزمایش نشان داد که ایران قدرت نظامی بزرگی است و این رزمایش ها ترس در دل دشمنان انداخته است و دشمنان اسلام بدانند که اگر کوچک ترین خطایی در منطقه انجام دهند جواب سنگینی به آنها داده می شود.

خطیب جمعه شهرستان سیرجان خاطرنشان کرد: از ریاست قوه قضائیه و مسئولان کشوری در خواست داریم بر تمام ارکان بازار بورس به منظور حمایت از سهامداران کوچک در برابر رانت خواران اقتصادی و ایجاد فضای اطمینان و شفافیت در بازار بورس ورود پیدا کرده و مشکلات به وجود آمده را حل کنند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده