ساعت: ۲۰:۴۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۴/۸ شناسه خبر: 49485

امام جمعه سیرجان گفت:آمریکا و منافقین از روزنه توطئه‌های خود به تحریک و خراب کردن چهره قشرهای مختلف مردم دست می‌زنند تا بتوانند وحدت و اتحاد مردم را در دفاع از نظام و انقلاب اسلامی خدشه‌دار کنند.

به گزارش “سیرجان خبر” حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر اظهار داشت: آمریکا و منافقین از روزنه توطئه‌های خود به تحریک و خراب کردن چهره قشرهای مختلف مردم و گروه‌ها دست می‌زنند تا بتوانند وحدت و اتحاد مردم را در دفاع از نظام و انقلاب اسلامی خدشه‌دار کنند و در تبلیغات دروغ و بی‌منطق خود ملت ایران را مقابل نظام و دولت و مسئولان قرار دهند که این هم ناشی از شکست‌های متعدد در توطئه‌های همیشگی است.

امام جمعه سیرجان گفت:  توطئه برای جداکردن مردم با نظام و یکدیگر از برنامه‌های همیشگی آمریکا و استکبار است و امروز هم که عده‌ای به دنبال هرج و مرج هستند قصد خراب کردن چهره بازاریان را داشتند و دارند که قوه قضائیه باید برخورد قاطع با برهم زنندگان امنیت و آسایش مردم داشته باشد.

وی افزود: مردم با بصیرت و اتحاد در برابر مشکلات به وجود آمده توسط آمریکا می‌ایستند و به آینده امیدوار هستند و از این بحران تحریم و تحریک هم نظام اسلامی به سلامت عبور می‌کند و حساب عده محدودی که اغتشاش می‌کنند و مشخص هست بازیچه دست دشمنان شدند با مردم جدا است.

خطیب جمعه سیرجان به دیدار مسؤولان قضایی کشور با مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: این قوه مظهر عدالت است و امروز هم مبارزه قاطع با مفاسد اقتصادی و مخلان نظم و امنیت از وظایف و شاخصه‌های قوه قضائیه است که مردم خواستار این قاطعیت هستند.

وی با اشاره به پنجم تیر ماه روز مبازه با مواد مخدر عنوان کرد: شیطنت‌های دشمنان از جمله آمریکا است که می‌خواهد مردم و جوانان ما از هر راهی گرفتار باشند که یکی از همین گرفتاری‌ها و خواسته دشمن، مواد مخدر است.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده