ساعت: ۰۳:۵۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ شناسه خبر: 54563

فرمانده آماد و پشتیبانی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی گفت: سومین جشنواره سراسری سرود آوای دریا ویژه فرزندان کارکنان نیروی دریایی ارتش به میزبانی سیرجان برپا خواهد شد.

به گزارش”سیرجان خبر “دریادار دوم افشین اسکندرزاده اظهار داشت: سومین جشنواره سراسری سرود آوای دریا ویژه فرزندان کارکنان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از کلیه مناطق نداجا از فردا پانزدهم مرداد ماه به مدت سه روز به میزبانی سیرجان برپا خواهد شد.

فرمانده آماد و پشتیبانی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی افزود: این جشنواره با رقابت بیش از 200 نفر از دانش‌آموزان مقطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم و با اهداف استفاده از ابزار هنر برای انتقال فرهنگ ایرانی و اسلامی و انقلابی به نسل جوان در مقابله با تهدیدها و تهاجم‌های فرهنگی، تولید سرودهای فاخر و ماندگار برای استفاده در مناسبات ملی، مذهبی و رسمی در نداجا و آجا، شناسایی استعدادهای جدید، جوان، خلاق و متعهد در زمینه‌های هنری، پرکردن اوقات فراغت فرزندان کارکنان و ایجاد روحیه شور و نشاط در بین فرزندان و خانواده‌ها برگزار خواهد شد.

وی گفت: این جشنواره در راستای اجرای طرح‌های فرهنگی مصباح ابلاغی از سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران و با حضور بیش از 10 منطقه و مرکز دریایی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده