ساعت: ۱۲:۴۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۷/۵ شناسه خبر: 55446
به مناسبت هفته دفاع مقدس:

به مناسبت هفته دفاع مقدس مراسم غبارروبی گلزار شهدای سیرجان توسط مسئولین و نیروهای نظامی و انتظامی در محل گلزار شهدای شهرستان برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی”سیرجان خبر” عصر روز گذشته به مناسبت هفته دفاع مقدس مراسم غبارروبی گلزار شهدای سیرجان توسط مسئولین و نیروهای نظامی و انتظامی در محل گلزار شهدای شهرستان برگزار شد.

در این مراسم که در محل گلزار شهدای شهرستان برگزار شد، مسئولین شهرستان، نیروهای نظامی و انتظامی بار دیگر به منظور تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا بر سر قبور شهدای سیرجان حضور پیدا کرده و این قبور را گلباران و عطرافشانی کردند.

شرکت کنندگان در این مراسم با تقدیم گل، یاد و خاطره آن به حق پیوستگان را گرامی داشتند و بار دیگر با آرمانهایشان تجدید پیمان کردند.

فرمانده سپاه شهرستان سیرجان در حاشیه این مراسم ضمن تبریک بمناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس به تعبیر امام راحل دنیای جنگ تمام دنیای اسلام علیه دنیای کفر بود و در تعبیری دیگری فرمودند جنگ تحمیلی جنگ بین فقر و غنا بود.

سرهنگ باقری در ادامه افزود: پایمردی و رشادت های رزمندگان در دوران دفاع مقدس،خانواده معظم شهدا و ایثارگران باعث شد که در جنگ تحمیلی پیروز باشیم و مهم تر این است که بعد از دوران دفاع مقدس نیز کشور بیمه شد و در مقابل انواع تهدیدات نظامی امروز می بینیم که دشمن جرات انتخاب گزینه نظامی را ندارد.

فرمانده سپاه شهرستان سیرجان در پایان گفت: دوران دفاع مقدس باعث شد که مرزهای کشور ما علاوه بر مرزهای خاکی تا دریای مدیترانه و خلیج عدن گسترده شود و محور مقاومت در عراق و سوریه و انصار الله یمن همه این ها پرتویی از انقلاب اسلامی ایران و دفاع مقدس است و امروز جبهه مقاومت به حدی رسیده است که در صحنه نبرد قاعده جنگی را تعیین می کند و اراده خود را بر دشمن تحمیل می کند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده