ساعت: ۱۴:۲۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ شناسه خبر: 59286

معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی سیرجان گفت: در شهرستان سیرجان با برگزاری یک جشن تولد 10نفر از حاضرین در این مراسم به کرونا مبتلا شده اند و 8 نفر دیگر در یک مهمانی فامیلی حضور داشته اند که تست کرونا این افراد مثبت شده است.

به گزارش “سیرجان خبر” سخنگوی ستاد مقابله با کرونا سیرجان با اشاره به افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان سیرجان ، اظهار کرد: این افزایش آمار مربوط به برگزاری مراسمات و مجالس محلی و تجمعات و رعایت نکردن فاصله گزاری اجتماعی بوده‌ است.

دکتر موقری گفت: متاسفانه در شرایط کنونی که وضعیت شهرستان در رنگ بندی خطر، قرمز اعلام شده است برگزاری مراسمات جشن تولد، عقد، عروسی، مراسم کفن و دفن، افراد با حضور در این مراسمات جمعی مبتلا به ویروس کرونا می شوند.

وی اذعان کرد: در شهرستان سیرجان با برگزاری یک جشن تولد 10نفر از حاضرین در این مراسم به کرونا مبتلا شده اند و 8 نفر دیگر در یک مهمانی فامیلی حضور داشته اند که تست کرونا این افراد مثبت شده است.


سخنگوی ستاد مقابله با کرونا سیرجان اظهار کرد: شهروندان سیرجانی کرونا جدی است و خطر انتقالش جدی‌تر است ازشما درخواست داریم در جا هایی که تجمع است حضور پیدا نکنید شرکت در تشییع جنازه، مراسم هفتم، عروسی، جشن تولد، شب شیش موجب شیوع ویروس کرونا می شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده