ساعت: ۱۰:۵۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۹/۱ شناسه خبر: 40103

فرمانده سپاه ناحیه سیرجان از اجرای 43 ویژه برنامه به مناسبت هفته بسیج در شهرستان سیرجان خبر داد.

فرمانده سپاه سیرجان در گفت وگو با خبرنگار “سیرجان خبر”ضمن گرامیداشت و تبریک فرا رسیدن هفته مبارک بسیچ به تمامی حماسه سازان انقلاب اسلامی و مردم و بسیجیان شهید پرور استان و شهرستان سیرجان، به اهمیت مقام بسیج و بسیجیان اشاره کرد و گفت: بی‌شک تشکیل نهاد مقدس بسیج به فرمان بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) از الطاف خفیه الهی بود که برکات آن همواره استمرار داشته و خواهد داشت و شعار هفته بسیج امسال «بسیج، انقلابی خدمتگزار» نام نهاده شده و همزمان با اربعین حسینی با عنوان «تا انقلاب مهدی، نهضت ادامه دارد» آغاز می‌شود.

شمس الدینی اظهار داشت: به همت ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سیرجان و مسئولین شهرستان در طول هفته بسیج برنامه های مختلفی برگزار خواهد شد.

وی برگزاری مراسم اجتماع بزرگ مدافعان حرم در ۵ آذر؛ دیدار با خانواده های معزز شهدا، راه اندازی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و غبارروبی مزار شهدا را از جمله برنامه های مهم در هفته بسیج عنوان کرد.

فرمانده سپاه سیرجان ادامه داد: از دیگر برنامه های این هفته می توان به برگزاری جلسات روشنگری با موضوعات بسیج، برگزاری صبحگاه مشترک، مسابقات ورزشی والیبال، تیراندازی و کوهپیمایی بزرگ بسیجیان در سطح شهرستان، دیدار با ائمه جماعات، برپایی نماز وحدت مسئولین، افتتاح سالن های ورزشی، نشست سخنرانان سیاسی، معرفی فعالیت های بسیج سازندگی شهرستان، افتتاح پایگاه های مقاومت و تجلیل از بسیجیان ممتاز در رده های مقاومت اشاره کرد.

شمس الدینی با دعوت از تمامی بسیجیان جهت حضور باشکوه در برنامه های هفته بسیج گفت: در مجموع بیش از 43 عنوان برنامه محوری در طول هفته بسیج در سطح شهرستان سیرجان اجرا می شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده