ساعت: ۰۸:۰۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۵/۲۴ شناسه خبر: 18730

در پی مراجعه یکی از شهروندان سیرجانی به شهرداری و ادعای مالکیت زمین میدان آزادی این موضوع در جلسه علنی شورای شهر مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار “سیرجان خبر”، در پی مراجعه یکی از شهروندان سیرجانی به شهرداری سیرجان وادعای مالکیت میدان آزادی شهر سیرجان جلسه علنی در شورای شهر برای بررسی این موضوع برگزار شد.

طبق اظهارات این شخص میدان آزادی سیرجان که قدمتی پنجاه ساله دارد با تملک زمین از پدر وی ساخته شده که به او هیچ مبلغی بابت زمین پرداخت نشده است و حالا فرزند این شخص با پیدا کردن سند این زمین ادعای مالکیت کرده است.

پس از کارشناسی و بررسی این موضوع در جلسه علنی روز چهارشنبه شورای شهر معلوم شد حق با صاحب سند است و شهرداری باید مبلغ 2 میلیارد و 400 هزار تومان بابت این زمین به صاحب آن پرداخت کند اما با این وجود برخی از اعضای شورای شهر خواستار تحقیقات و بررسی بیشتر بیشتر برای این موضوع شدند.

دکتر رضوی مسئول کمیسیون املاک شورای شهر در این باره به خبرنگار ما گفت: سند یعنی یک مدرک که هر کجا ارائه شود حق با صاحب آن است، ما در جلسه ای که با دادستان محترم در این مورد داشتیم، او نیز معتقد بود که چون این شخص سند قانونی ارائه کرده حق با اوست و از نظر سازمان ثبت اسناد معتبر است و باید حق او را پرداخت شود.

 

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده