ساعت: ۱۱:۴۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ شناسه خبر: 55285

مسئول بسیج دانشجویی سیرجان گفت: بیش از 50 نفر دانشجوی بسیجی جهادگر از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی شهرستان سیرجان در مناطق محروم شهرستان سیرجان حضور یافته و به فعالیت‌های عمرانی و فرهنگی پرداختند.

به گزارش”سیرجان خبر”مسئول بسیج دانشجویی سیرجان گفت: بیش از 50 نفر دانشجوی بسیجی جهادگر از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی شهرستان سیرجان با پشتیبانی بسیج دانشجویی طی مدت یک ماهه گذشته در مناطق محروم شهرستان سیرجان حضور یافته و به فعالیت‌های عمرانی و فرهنگی پرداختند.

وی عمده فعالیت‌های دانشجویان جهادگر در این مناطق را در عرصه‌های، عمرانی، آموزشی، فرهنگی، اعتقادی، علمی پژوهشی، رنگ‌آمیزی، دیوارنویسی، خطاطی، مرمت، بهداشتی درمانی، پزشکی، ارائه خدمات حمایتی و مشاوره‌ای، خیاطی، بافندگی، گزارش‌گیری از مردم پیرامون مشکلات روستاها، مطالبه‌گری از مسئولین، برگزاری کلاس‌های مهارت زندگی و … عنوان کرد.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان هدف از برگزاری اردوی جهادی را در راستای اجرای فرامین و تحقق بخشیدن به فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری، غنی‌سازی اوقات فراغت دانشجویان در عرصه‌های سازندگی، مردم‌یاری و خدمت‌رسانی و آشنایی دانشجوبان با فرهنگ کار و تلاش و جهاد و فعالیت‌های گروهی و کمک به محرومیت به ویژه در روستاها و مناقطق محروم در طرح هجرت اعلام کرد.

سلیمی افزود: عمده دانشجویان بسیجی جهادگر در مناطق روستاهای امیرآباد، کفریز، دارستان، محمدآباد، باش آبادان و گلزار شهدای شهر بلورد فعالیت داشتند و این اردوها یک حرکت خودجوش دانشجویی و مردمی است و عشق و ایمان، بصیرت و همت دانشجویان بسیجی سیرجانی در اردوهای جهادی بی‌نظیر است.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده