ساعت: ۰۸:۳۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ شناسه خبر: 54572

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: هفته اول خیلی مشکل نیست ولی از هفته پنجم به بعد باید با استقلال، سپاهان و شهر خودرو بازی کنیم که خیلی کار سخت است

به گزارش سرویس ورزشی “سیرجان خبر”وینگو بگوویچ بعد از پایان مراسم قرعه‌کشی لیگ نوزدهم گفت: ما در قرعه‌ چندان بدی قرار نگرفته‌ایم بازی اول تیم گل گهر خیلی مشکل نیست ولی از هفته پنجم به بعد باید با استقلال، سپاهان و شهر خودرو بازی کنیم که خیلی کار سخت است و تلاش می‌کنیم در پنج بازی اول نتایج خوبی بگیریم و سپس پا به هفته ششم و بعد بگذاریم. 

وی در خصوص اینکه هنوز زمان شروع لیگ مشخص نیست، گفت:‌ این خیلی سخت است که من تیمم را آماده نگه دارم تلاش می‌کنم که بازیکنانم در شرایط خوب جسمانی کار کنند ، ولی ان‌شاءالله لیگ هرچه سریع‌تر شروع شود تا ما هم تکلیف‌مان را بدانیم.

وی در پاسخ به این سؤال آیا تا به حال در جایی دیده بودید زمان لیگ مشخص نباشد، گفت: من چند سال است در ایران کار می‌کنم ولی اولین‌بار است می‌بینیم لیگ قرعه‌کشی می‌شود و زمانش مشخص نیست. در هر صورت صندلی‌ها باید شماره‌گذاری شود و نور استادیوم‌ها درست شود و فقط امیدوارم لیگ هر چه سریع‌تر زمانش مشخص شود.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده