ساعت: ۱۵:۵۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۱/۴ شناسه خبر: 42908
امام جمعه موقت سیرجان:

امام جمعه موقت سیرجان گفت:استفاده ار توان و ظرفیت‌های داخل کشور، عمل به صرفه‌جویی و جلوگیری از اسراف، داشتن نیروهای جوان و متعهد در کشور، منابع طبیعی خدادادی با ظرفیت‌های بالا و نظارت بر امور در همه جوانب آینده روشن این کشور در تولید و اشتغال و رسیدن به اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش سرویس سیاسی “سیرجان خبر” حجت‌الاسلام حسین حیدری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشت: دشمنان نظام اسلامی در طول سال گذشته نقاط قوت و پیشرفت‌ها را مخفی نگه می‌داشتند و کمبودها را بزرگنمایی کرده و اعلام می‌کردند تا حتی بتوانند ضربه تبلیغاتی خود را داشته باشند .

امام جمعه موقت سیرجان با تبریک سال جدید و نامگذاری سال اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال گفت: استفاده از توان و ظرفیت‌های داخل کشور، عمل به صرفه‌جویی و جلوگیری از اسراف، داشتن نیروهای جوان و متعهد در کشور، منابع طبیعی خدادادی با ظرفیت‌های بالا و نظارت بر امور در همه جوانب آینده روشن این کشور در تولید و اشتغال و رسیدن به اقتصاد مقاومتی است.

وی سال گذشته را سالی خوب در در مبحث فرهنگی عنوان کرد و افزود: دو شاخصه فرهنگی خیلی مهم بود که جلوه‌نمایی مناسبی داشت یکی پایبندی مردم به ارزش‌های اسلامی که در 22 بهمن خود را نشان داد و دیگری پایبندی مردم به مسائل دینی و عبادی که در راهپیمایی روز اربعین در عراق خود را نشان داد و اتحاد امت اسلامی را به رخ جهانیان کشید.

حیدری به هشدار جامعه جهانی در مورد احتمال وقوع قحطی در یمن اشاره واظهار کرد: امروز همین سازمان‌های بین‌المللی پاسخگوی جنایات در یمن، سوریه، عراق و بحرین باشند که حکام آل سعود با حمایت آمریکا از هیچ جنایتی چشم‌پوشی نکردند و کشتار مردم بی‌دفاع یمن در تاریخ روسیاهی آمریکا و آل سعود را به یادگار خواهد گذاشت.

وی بر حضور افراد توانمند در انتخابات شوراها تاکید کرد و بیان داشت: کسانی که وارد گود خدمت به مردم می‌شوند باید با توکل بر خدا فقط کمر همت را برای خدمت به مردم و جامعه ببندند و به پیشرفت نظام اسلامی فکر کنند .

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده