ساعت: ۰۷:۴۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۱۲/۱۷ شناسه خبر: 14833

امام جمعه سیرجان گفت:استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا دائم به فکر توطئه علیه ملت‌ها برای جلوگیری از بیداری اسلامی است.

به گزارش“سیرجان خبر” حجت‌الاسلام سید محمود حسینی در خطبه‌های نماز جمعه سیرجان اظهار داشت: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا دائم به فکر توطئه علیه ملت‌ها برای جلوگیری از بیداری اسلامی است.

وی ابراز داشت: دشمن با موانعی که ایجاد می‌کنند، نمی‌تواند جلوی بیداری ملت‌ها را بگیرد و جهان به ویژه ملت‌های مسلمان به این آگاهی رسیده و به این بصیرت دست یافته‌اند که دخالت، ظلم و ستم آمریکا به ملت‌ها موجب بدبختی کشورشان شده است و امروز هر حرکت آمریکا در جهان به ضرر ملت‌ها است.

امام جمعه سیرجان افزود: در بحث مذاکرات هسته‌ای هم ما هیچ اعتمادی به آمریکا نداریم و ملت ما هم ضمن حمایت از تیم مذاکره‌کننده خواستار شفافیت مذاکرات و اطلاع‌رسانی کامل جریان مذاکره است تا بتوانند موضع حمایتی خود را برای همیشه و به نفع ملت و نظام داشته باشد.

حسینی دولت و ملت ایران را مقتدر در برابر هر حرکت توطئه‌آمیز دشمن عنوان کرد و افزود: اقتصاد مقاومتی یعنی زانو زدن دشمنان در برابر ملت ایران با اعمال تحریم‌هایی که برای جنگ اقتصادی علیه ما داشت و برنامه‌ریزی دولت باید در مسیر بندهای اقتصاد مقاومتی باشد تا مردم هم با مشارکت خود بتوانند، دشمنان را شکست دهند.

وی بیان داشت: ما با اعمال سیاست نه گفتن به دشمن طی 35 سال گذشته از انقلاب روز‌به‌روز به اقتدار بیشتر رسیدیم و به همین میزان بلکه بیشتر هم از ابهت و قدرت دشمنان کاسته شد و امروز در اوج خفت و خواری علیه ما توطئه می‌کند و گزینه‌ها را روی میز دارد.

این مسئول ادامه داد: این چه گزینه‌ای است که فقط به دنبال رضایت اشغالگران کشور مظلوم فلسطین است و هرگاه می‌خواهد رضایت اربابان صهیونیستی را جلب کند، ملت ما را از گزینه‌ها می‌ترساند و حتی امروز در بحث اوکراین به روسیه نیز گفته است که گزینه‌ها روی میز است.

حسینی از عملکرد فرهنگی مسئولان کشور انتقاد کرد و گفت: نگرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی از مسائل فرهنگی کشور نشان از عملکرد بد شما دارد، لذا ملت ما فرهنگی را می‌خواهند که به ارزش‌ها، شهدا، ائمه اطهار (ع) و اسلام تهمت زده نشود و مورد احترام باشند.

وی خطاب به مسئولان اظهار داشت: شما امروز چه روزنامه‌ها یا چه کسانی را مطرح می‌کنید که مردم نمی‌پسندند و رهبری هم نگران می‌شود که باید نگاه کنید و نقص‌ها را برطرف و رهبری نظام و ملت را از نگرانی در مورد آینده مسائل فرهنگی به ویژه ارشاد اسلامی برهانید.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده