ساعت: ۱۵:۴۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۱/۵ شناسه خبر: 58279

شورای سلامت شهرستان ارزوئیه مصوب کرد؛ ۱_ ممنوعیت ورود مسافرین در شهرستان ارزوئیه با کنترل مبادی ورودی ها و خروجی های شهرستان، ۲_ تعطیلی اصناف غیرضروری تا ۱۵ فروردین ماه. به گزارش سیرجان خبر؛ طبق مصوبه ی شورای سلامت شهرستان ارزوئیه بر اساس تدابیر انجام گرفته جهت جلوگیری از ورود ویروس کرونا در شهرستان، مبادی […]

شورای سلامت شهرستان ارزوئیه مصوب کرد؛
۱_ ممنوعیت ورود مسافرین در شهرستان ارزوئیه با کنترل مبادی ورودی ها و خروجی های شهرستان،
۲_ تعطیلی اصناف غیرضروری تا ۱۵ فروردین ماه
.

به گزارش سیرجان خبر؛ طبق مصوبه ی شورای سلامت شهرستان ارزوئیه بر اساس تدابیر انجام گرفته جهت جلوگیری از ورود ویروس کرونا در شهرستان، مبادی ورودی و خروجی شهرستان محکم تر از قبل کنترل میشود و از ورود افراد ‌غیربومی از استان ها و شهرستان های دیگر به درون شهرستان جلوگیری می شود.

طبق مصوبه این شورا ورودی ها و خروجی های شهرستان تحت کنترل نیروهای انتظامی، سپاه و بسیج، هلال احمر و شبکه بهداشت قرار دارد و در صورت لزوم خودروهای افراد غیربومی و افراد خارج از شهرستان توقیف میشود.

بر اساس مصوبه دیگر شورای سلامت، بازاریان و کسبه شهرستان موظف به تعطیلی مغازه خود هستند و در جهت حفظ سلامت شهروندان ارزوئیه اصناف تا ۱۵ فروردین تعطیل می باشد و تنها مغازه های ضروری و مشخص شده در شهرستان آن هم با الزام شیفت بندی باز هستند و در صورت مشاهده باز بودن اصناف غیر ضروری با متخلفین برخورد قانونی صورت می گیرد.

لذا تا دو هفته ی آینده مردم شریف شهرستان ارزوئیه در خصوص کرونا ویروس مراعات کنند و این بیماری را جدی بگیرند، تا هر چه زودتر شاهد شکست کرونا و برگشت روال عادی زندگی باشیم.

۹۸/۰۱/۰۵

انتهای پیام/ ت

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده