ساعت: ۲۳:۴۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ شناسه خبر: 59807

طی مراسمی درمانگاه سپید بالان در قالب طرح‌های تعاون در سیرجان توسط مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان افتتاح شد.

به گزارش “سیرجان خبر” رضا اسماعیلی در حاشیه افتتاح درمانگاه سپیدبالان اظهار داشت: این مجموعه درمانی با مشارکت و همکاری 10 نفر از بانوان در قالب تشکیل تعاونی و هزینه ده میلیارد تومان به پایان رسیده که امروز برای 60 نفر اشتغال دارد.

مدیر‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: این طرح الگویی بسیار موفق در قالب تعاونی و همراهی یک مجموعه است و می‌توانیم با همفکری ظرفیت‌های لازم را ایجاد کنیم و موفق شویم.

وی تصریح کرد: توانمندسازی تشکلات کارگری و کارفرمایی در اولویت کاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان قرار دارد و باید در راستای تحقق شعار سال جهش تولید و اهداف تشکل‌های کارگری و کارفرمایی اقدام کرد و نتایج خوبی گرفت.

اسماعیلی افزود: با کمک کسانی که حتی سرمایه اندکی دارند در قالب تعاونی‌ها می‌توانیم موفق عمل کنیم و کارهای نو با ایده و خلاقیت‌های گروهی ایجاد کنیم تا هم اشتغال و هم اقتصاد را رونق دهیم و از سرمایه خود هم بهره ببریم.

این درمانگاه تعاونی با زیر بنای 500 مترمربع و هم‌فکری و اراده 10 نفر از بانوان سیرجانی و با استفاده از تسهیلات بانکی با اعتبار یکصد میلیارد ریال به اتمام رسیده است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده