ساعت: ۰۸:۰۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۶/۱۴ شناسه خبر: 27950

مرکز سی تی اسکن بیمارستان دکتر غرضی سیرجان با حضور مدیر کل پشتیبانی سازمان تأمین اجتماعی کشور افتتاح شد.

به گزارش“سیرجان خبر” مرکز سی‌تی‌اسکن بیمارستان غرضی سیرجان با حضور مدیرکل پشتیبانی سازمان تأمین اجتماعی و فرماندار سیرجان افتتاح شد.

مهدی ابنا رئیس بیمارستان دکتر غرضی سیرجان هزینه این دستگاه 16 اسلایس پیشرفته را 22 میلیارد و 500 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: تعداد تخت فعال این بیمارستان 138 تخت است و در سال 93، حدود 13 هزار و 265 بیمار بستری و 270 هزار بیمار سرپایی در بیمارستان غرضی داشتیم.

مکی‌آبادی نیز در این مراسم با اشاره به موقعیت شهرستان سیرجان و استقبال شهرستان‌های اطراف از این بیمارستان، تعداد افرادی که از خدمات بیمه تأمین اجتماعی استفاده می‌کنند را 220 هزار نفر اعلام کرد.

وی گفت: هزینه واریز شده  بیمه‌شدگان 100 میلیارد ریال است و این میزان در سال‌های آینده با توجه به توسعه شهرستان افزایش پیدا می‌کند.

فرماندار ویژه سیرجان همچنین خواستار بررسی تجهیزات، بیمه و تعداد پزشکان متخصص این بیمارستان شد.

مدیرکل پشتیبانی سازمان تأمین اجتماعی هم تعداد بیمه‌شدگان سازمان تأمین اجتماعی را 40 میلیون نفر اعلام کرد و گفت: این سازمان 76 بیمارستان، 300 مرکز درمانی سرپایی و کلینیک در کشور دارد.

عباس حاتمی وضعیت استان کرمان را خوب اعلام کرد و افزود: تا فروردین 95 کارهای ام‌آرآی بیمارستان تامین اجتماعی در کرمان راه‌اندازی می‌شود.

وی بیان داشت: بیمارستان غرضی سیرجان یکی از بیمارستان‌های شاخص در زمینه بهبود کیفیت و سیستم استاندارد است.

 

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده