ساعت: ۲۰:۲۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ شناسه خبر: 42235

با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان، سه طرح ورزشی در سیرجان به بهره‌برداری رسید و دو طرح نیز کلنگ‌زنی شد.

به گزارش سرویس ورزشی “سیرجان خبر” بعد از ظهر امروز و طی مراسمی با حضور نماینده مردم سیرجان در مجلس، فرماندار و مسؤولان محلی و معاون وزیر ورزش و جوانان، سه طرح ورزشی در سیرجان به بهره‌برداری رسید.

سید مناف هاشمی معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان ضمن بازدید از طرح‌های نیمه‌تمام ورزشی در روستاهای عزت‌آباد، خسروانی، نجف‌شهر، خواجوشهر، ایزدآباد و مراکز ورزشی شهید تختی و مجموعه امام علی(ع) و باشگاه ورزشی گل‌گهر نسبت به رفع مشکلات این طرح‌ها قول مساعد داد.

وی پس از بازدید، سالن ورزشی نجف‌شهر با زیربنای 300 متر مربع و هزینه 2 میلیارد ریال از اعتبارات شهرداری نجف‌شهر افتتاح کرد که این سالن قادر به ارائه خدمات ورزشی به بیش از 500 نفر از جوانان نجف‌شهر سیرجان است.

همچنین امروز با حضور معاون وزیر ورزش، مجموعه ورزشی و استخر آبی سالار با زیربنای 2 هزار و 500 متر مربع و هزینه 40 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

این مجموعه ورزشی نیز در هر سانس برای 100 نفر ظرفیت شنا را دارد.

استخر شنای صالحی نیز با زیربنای یک‌هزار و 600 متر مربع و هزینه 25 میلیارد ریال از اعتبارات بخش خصوصی و تسهیلات بانکی افتتاح شد.

همچنین عملیات اجرایی دو طرح ورزشی سالن کشتی و مجموعه ورزشی آباده با هزینه 20 میلیارد ریال آغاز شد.

معاون وزیر ورزش و جوانان بخش خصوصی را بهترین حامی ورزش در کشور عنوان کرد و افزود: در این امر مهم اجتماعی خیران نیز نقش‌آفرینی می‌کنند که باید در همه مناطق به کمک ورزش بیایند و سیرجان در این زمینه پیش‌قدم است.

وی گفت: دو طرح احداثی امروز با کمک 20 میلیارد ریالی خیران بود و مجموعه و 10 سالن ورزشی سپاه ناحیه مقاومت سیرجان در مرحله پایانی کار است که ما می‌خواهیم مراکز صنعتی و دستگاه‌ها و شرکت‌ها به کمک ورزش بیایند.

هاشمی خاطرنشان کرد: امروز 15 نقطه از مجموعه‌های ورزشی بازدید شد که مشکلات زیرساختی نبود اما امکانات و تجهیزات را کمک می‌کنیم و امیدواریم در سال آینده تسهیلات بیشتری را به بخش خصوصی بدهیم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده