ساعت: ۱۷:۱۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۸/۳ شناسه خبر: 60551

طی مراسمی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی،استاندارکرمان و جمعی از مسئولین یک هزار و ۱۱۶ واحد مسکن ملی در شهر سیرجان به صورت ویدیو کنفرانس توسط رئیس جمهور افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش “سیرجان خبر” سرپرست فرمانداری سیرجان در حاشیه این مراسم گفت: ۲۸۳۶واحد مسکونی شامل ۱۱۱۶واحد طرح اقدام ملی مسکن و ۱۷۲۰ واحد پروژه مسکن بصورت ویدیو کنفرانس توسط رییس جمهور افتتاح شد.

سهراب بهاالدینی با بیان اینکه سیرجان بعنوان پایلوت طرح اقدام ملی در کشور است، افزود: یک هزار و ۱۱۶ واحد مسکونی در راستای اجرای طرح اقدام ملی مسکن با مساحتی بالغ بر۵۴ هزار مترمربع بصورت واگذاری ۹۹ ساله به اعضا۱۳ تعاونی مسکن در شهرستان سیرجان با بیش از ۴۸ میلیارد تومان تسهیلات بانکی به بهره برداری رسید.

سرپرست فرمانداری سیرجان تصریح کرد: با توجه به شرایط مهاجر پذیر بودن شهرستان سیرجان از نظر جمعیتی، مشارکت بخش خصوصی در اجرای این طرح مثبت ارزیابی می‌شود و این طرح نقش مهمی در خانه‌دار شدن اقشار آسیب پذیر جامعه دارد.

در پایان مراسم نیز کلید یکی از واحدها توسط معاون وزیر راه و شهرسازی و استاندار به یکی از صاحبان واحدهای مسکونی اهداء شد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده