ساعت: ۱۸:۳۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ شناسه خبر: 51964

پروژه‌های مجتمع آبرسانی کران و دهسراج و آبرسانی به هماشهر در سیرجان با حضور معاون حقوقی، امور مجلس و پشتیبانی وزیر نیرو به بهره‌برداری رسید.

به گزارش “سیرجان خبر” رضا انجم‌شعاع در سفر به سیرجان، دو پروژه مجتمع آبرسانی دهسراج و کران پاریز با ظرفیت آبرسانی به 850 خانوار و اعتباری افزون‌بر 16 میلیارد ریال و آبرسانی به هماشهر با اعتبار 50 میلیارد ریال را افتتاح کرد.

وی اظهار کرد: استان کرمان در اتمام پروژه‌های نیمه تمام و رساندن آب به روستاهای پراکنده و باگستره وسیع، جزو استان‌های پیشتاز است و برای اجرایی شدن پروژه مجتمع آبرسانی کران و دهسراج، حفر و تجهیز یک حلقه چاه، شبکه داخلی به‌طول 2 کیلومتر، خط انتقال به‌طول 9 کیلومتر و احداث 500 متر مکعب مخزن ذخیره آب انجام شده است.

انجم شعاع خاطرنشان کرد:شهرستان سیرجان 210روستا دارد که جمعیت 122 روستا بالای 20 خانوار است و جمعیت روستاهای تحت پوشش شبکه آب و فاضلاب روستایی استان 14هزار و 541 خانوار در قالب 49هزار و400 نفر است.

وی در پایان گفت:تاکنون 800 کیلومتر شبکه داخلی و 250 کیلومتر خط انتقال آب برای پروژه‌های آبرسانی روستایی این شهرستان در مدار قرار گرفته است.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده