ساعت: ۱۱:۲۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ شناسه خبر: 41822

8 طرح عمرانی، آموزشی، ورزشی و برق‌رسانی با 110 میلیارد ریال از اعتبارات دولتی در شهرستان سیرجان افتتاح شد.

به گزارش سرویس اجتماعی “سیرجان خبر” در ششمین روز از دهه فجر هشت طرح مختلف در سیرجان به بهره‌برداری رسید.

منصور مکی‌آبادی فرماندار سیرجان اظهار داشت: برای این طرح‌ها حدود 110 میلیارد ریال از اعتبارات دولتی هزینه شده که 6 هزار نفر جمعیت روستایی را پوشش می‌دهد.

وی افزود: مرکز حرفه‌آموزی معلولان ذهنی دختران بالای 14 سال با هزینه یک میلیارد ریال از اعتبارات بهزیستی سیرجان، دبیرستان شهید اسماعیل شهبا نجف‌شهر با زیربنای یک هزار و 440 مترمربع و 10 کلاسه و هزینه 12 میلیارد ریال از اعتبارات دولتی برای 200 دانش آموز بهره‌برداری رسید.

مکی‌آبادی ادامه داد: پروژه برق‌رسانی به 46 روستای زیر 20 خانوار با هزینه 80 میلیارد ریال از اعتبارات استانی افتتاح شد که در این طرح با اجرای 160 کیلومتر خطوط فشار قوی و متوسط و 60 دستگاه ترانس نصب و 600 خانوار در بخش‌های مرکزی، پاریز، بلورد و گلستان از نعمت برق بهره مند شدند.

وی تصریح کرد: بهره‌برداری از دو زمین چمن مصنوعی شهر زیدآباد به هزینه 4 میلیارد و 300 میلیون ریال از اعتبارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیرجان صورت گرفت که از این مبلغ 800 میلیون ریال را خیر سیدحسین حسینی پرداخت کرده است.

فرماندار سیرجان گفت: زیرسازی و آسفالت بیش از 70 هزار مترمربع از معابر شهر زیدآباد با هزینه 10 میلیارد ریال از اعتبارات بنیاد مسکن سیرجان و شهرداری زیدآباد امروز افتتاح شد.

وی بیان داشت: طرح روشنایی معابر زیدآباد به طول یک کیلومتر و با هزینه 700 میلیون ریال از اعتبارات شهرداری و زیرسازی و آسفالت معابر روستای شریف‌آباد به وسعت 3 هزار مترمربع و هزینه 650 میلیون ریال از اعتبارات دهیاری و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به اتمام رسیده است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده