ساعت: ۰۶:۰۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۰۳/۷ شناسه خبر: 526

  شمار قربانیان انفجارهای تروریستی عراق به بیش از 58 کشته و 180 زخمی رسید. به گزارش سیرجان خبر به نقل از پایگاه خبری «المنار»، شمار قربانیان انفجارهای تروریستی در 11 منطقه «بغداد»، به بیش از 58 کشته و 180 زخمی رسید. بر اساس این گزارش، مناطق «الکاظمیه»، «سبع البور»، «البیاع»، «الحبیبیه»، «المعالف»، «الصدریه»، «الشعب»، […]

 

13920230000465_PhotoAشمار قربانیان انفجارهای تروریستی عراق به بیش از 58 کشته و 180 زخمی رسید.

به گزارش سیرجان خبر به نقل از پایگاه خبری «المنار»، شمار قربانیان انفجارهای تروریستی در 11 منطقه «بغداد»، به بیش از 58 کشته و 180 زخمی رسید.

بر اساس این گزارش، مناطق «الکاظمیه»، «سبع البور»، «البیاع»، «الحبیبیه»، «المعالف»، «الصدریه»، «الشعب»، «السعدون»، «المدائن»، «الحریه»، «جسر دیالى» در بغداد هدف انفجارهای تروریستی قرار گرفت و علاوه بر آن دو انفجار نیز در کرکوک و موصل صورت گرفت.

منابع آگاه رسانه‌ای اعلام کردند که این انفجارها متعلق به خودروهای بمب‌گذاری شده و بمب‌های جاسازی شده بوده است.

بغداد و چند استان دیگر عراقی، طی روزهای گذشته شاهد تنش‌های امنیتی متعددی بوده است و بارها خودروهای بمب‌گذاری شده، بمب‌های جاسازی شده و سلاح‌های مجهز به صدا خفه‌کن، جان شهروندان عراقی را گرفته است و در اماکن مذهبی و عمومی صدها نفر قربانی شده اند که در میان آنها، نیروهای امنیتی عراقی نیز حضور داشتند.

به گفته خبرگزاری فرانسه و منابع آگاه امنیتی، نظامی و پزشکی عراق، طی در این حملات، از آغاز ماه جاری میلادی، بیش از 500 عراقی کشته و بیش از 100 نفر زخمی شده‌اند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد