ساعت: ۱۳:۴۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۶/۲۴ شناسه خبر: 28625

ماجرای رای گیری چهارمین انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر سیرجان آنچنان به درازا کشیده است که شورای حل اختلاف استان کرمان چند روز پیش رای بر غیر قانونی بودن انتخابات دوم این شورا داد .

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی “سیرجان خبر” چهارمین انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر سیرجان در حالی در دومین سال متوالی برگزار شد که محمد عسکری بعنوان نایب رئیس با رای اکثریت اعضاء انتخاب شد و محسن اسدی از رقابت با وی بازماند.

اما پس از رای گیری و در حالی که همگان در حال خروج از سالن جلسات شورا بودند با صدای اعتراض محسن اسدی زیدآبادی روبه رو شدند؛ او در حالی یک برگ رای را در دست داشت با سخنان پر التهاب خود انتخابات را باطل خواند .

در برگه رای اسم اسدی ابتدا نوشته شده بود و پس از آن رای دهنده تصمیم خود را در دقایق پایانی تغییر داده و با خط زدن اسم اسدی نام عسکری را نوشته بود این واکنش اسدی با موافقت رئیس شورا مواجه شد و انتخاب مجدد برگزار گردید.

در انتخابات دوم محسن اسدی با شش رای صندلی نایب رئیسی را از آن خود کرد، اما این قضیه آنچان به درازا کشید که شورای حل اختلاف استان کرمان چند روز پیش رای بر غیر قانونی بودن انتخابات دوم داد .

بر همین اساس محسن اسدی از نایب رئیسی برکنار و تا زمان مجدد رای گیری حمزه صادقی نایب رئیس باقی ماند. این اولین جنجال آفرینی محسن اسدی در شورای شهر نیست، اسدی چندی پیش نیز اعلام کرده بود که استعفا نامه خود را تقدیم رئیس شورا کرده و می خواهد از سمت خود کناره گیری کند.

وی در ماجرای انتقال آب نیز دست به تحصن زد و در وکنش اعتراضی نسبت به انتقال آب اقدام به نشست جلوی بیل مکانیکی کرده بود که این اقدامات عضو شورا نیز با مخالفت برخی از اعضای دیگر روبرو شده بود؛ به هر حال تقدیر بر آن شد که محسن اسدی  زیدابادی  صندلی نایب رئیسی را از دست دهد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده