ساعت: ۱۲:۴۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۰۷/۲۰ شناسه خبر: 10651

وزیر کشور از اتمام انتصاب تمام استانداران جدید از زمان آغاز ظرف دو ماه خبر داد.

rahmani fazli vazir keshvarبه گزارش“سیرجان خبر” به نقل از باشگاه خبرنگاران،عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور پس از ورود به استان مرکزی که استانداران اسبق و جدید، معاونین استانداری و جمعی از مدیران کل وی را همراهی می‌کردند در جمع خبرنگاران اظهارداشت: تاکنون ۱۵ استاندار منصوب شده‌اند و چهار استاندار دیگر نیز تا پایان هفته منصوب خواهند شد.
رحمانی فضلی، تعامل و همکاری گسترده برای ارتقا و توسعه همه جانبه استانها، ایجاد اشتغال،رشد زیرساختهای حمل و نقل و شاخصه‌های اقتصادی و همکاری گسترده با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی را از مهمترین اولویت‌های استانداران در دولت یازدهم عنوان کرد.
وزیر کشور به مردم توصیه کرد تا با همکاری کامل با استانداران، شرایط رشد و ارتقای همه‌جانبه استان خود را فراهم کنند.
رحمانی‌فضلی اظهار کرد: فلسفه انتخاب استاندارانی که معرفی می‌شوند خدمت به مردم بوده و باید تمام فعالیتشان در جهت ایجاد کار، اشتغال، تولید و تقویت نشاط اجتماعی باشد.
وی افزود:مردم باید در کارها با استانداران مشارکت داشته و یاری‌گر آنها باشند تا بتوان با مشارکت عمومی و خرد جمعی مشکلات پیش رو را رفع کرد.
وزیر کشور با اشاره به نقش تعامل نمایندگان با استانداران گفت: نمایندگان باید نقش تعاملی و کارکردی خود را داشته باشند تا امور مربوط به استان‌ها را در سطح ملی تقویت کنند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده