ساعت: ۱۰:۳۱ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۲/۴ شناسه خبر: 61783

رئیس پلیس راه شهرستان از وقوع یک تصادف منجر به مرگ درمحور سیرجان _ یلورد خبر داد و گفت: در این حادثه متاسفانه سرنشین خودروی سواری پیکان جان خود را ازدست داده است.

رئیس پلیس راه شهرستان در گفتگو با “سیرجان خبر” در تشریح جزئیات این حادثه گفت: روز گذشته در محور سیرجان_بلورد یک دستگاه خودروی پیکان سواری به علت انحراف به چپ با یک دستگاه تریلر برخورد و بر اثر این حادثه یک نفر کشته شده است.

 مهدی سلیمی با بیان اینکه انحراف و تخطی از سرعت مطمئنه دو عامل مهم تصادفات است، از رانندگان خواست برای تردد در محورهای مواصلاتی، ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، از عجله و شتاب پرهیز کنند.

وی بیان کرد: رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و پرهیز از حرکات حادثه ساز در رانندگی می‌تواند بار تصادفات جاده‌ای را در شهرستان کاهش دهد.

سرهنگ سلیمی گفت: تعداد 32 دستگاه دوربین فعال ثابت ثبت تخلفات در محورهای برون شهری استان بر سرعت خودروها نظارت می‌کنند.

معاون عمرانی فرمانداری سیرجان در گفت و گو با خبرنگار ما اذعان کرد: در تکمیل پروژه احداث باند دوم حد فاصل محور سیرجان_ بلورد پیمانکار جدید معرفی شده است و همه توان خود را برای اجرای این پروژه به کار گرفته است.

وی با بیا اینکه یکسری معارض در تکمیل این پروژه وجود داشته است گفت: با همکاری اداره راه شهر سازی معارض در حال مرتفع شدن است و در حال حاضر پروژه در حال اجرا می باشد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده