ساعت: ۱۴:۰۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۱۰/۹ شناسه خبر: 61105

تفاهمنامه اجرای فعالیت عمرانی و مرمت بازار سیرجان ویخدان های دوقلو با حضور فرماندار ویژه شهرستان، شهردار، اعضای شواری اسلامی شهر ،رئیس اداره اوقاف، رئیس اداره میراث فرهنگی، و معاونان مجموعه شهرداری در محل دفتر شهردار سیرجان امضا شد.

به گزارش “سیرجان خبر” رضا سروش نیا شهردار سیرجان در خصوص این تفاهمنامه بیان کرد: امروز شاهد این هستیم که یک تفاهمنامه با مشارکت فرمانداری ویژه شهرستان و اداره اوقاف، میراث فرهنگی و شهرداری سیرجان در خصوص جداره و کف بازار سیرجان که در بارندگی ها شهروندان را دچار مشکل می کرد، در دستور کار قرار گرفت.

وی اذعان کرد: در چند روز آینده مشاور مشخص می شود و پس از طرح که به تایید اداره میراث خواهد رسید، شهرداری اقدام به بستن قرار داد برای حل این مشکلات می کند.

سروش نیا بابیان اینکه به یکی دیگر از تفاهمنامه های چهارجانبه یخدان ها دو قلو سیرجان است، گفت: این یخدان ها به مکانی فرسوده تبدیل شده بود که امروز با انعقاداین تفاهمنامه در راستای رسالت های فرهنگی شهرداری و شورای اسلامی شهر این اتفاق رقم خورد و مشاور برای این مکان طرح را ارائه داده است که بایستی متر برآورد شود و قبل از سال پیمانکار انتخاب و برای فعالیت آن اقدام شود که یک گذر فرهنگی ایجاد شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده