ساعت: ۰۵:۴۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۰۳/۵ شناسه خبر: 419

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به رضایت خانواده سرباز کرمانی در اهداء اعضای فرزند خود که دچار مرگ مغزی شده بود، گفت: این اقدام خداپسندانه لبخند زندگی را به چهار بیمار نیازمند هدیه کرد. به گزارش سیرجان خبر، سردار “حسین چناریان” در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر بیان کرد: هفدهم اردیبهشت ماه سال […]

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به رضایت خانواده سرباز4918t.jpg کرمانی در اهداء اعضای فرزند خود که دچار مرگ مغزی شده بود، گفت: این اقدام خداپسندانه لبخند زندگی را به چهار بیمار نیازمند هدیه کرد.

به گزارش سیرجان خبر، سردار “حسین چناریان” در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر بیان کرد: هفدهم اردیبهشت ماه سال جاری، ستوان سوم وظیفه “همت مظفری” که در گشت نامحسوس پلیس راهور استان مشغول خدمت بود، هنگام کنترل سرعت در کمربندی شرقی شهر کرمان با یک دستگاه وانت پیکان برخورد و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد.

وی در ادامه افزود: با تلاش تیم پزشکی سرباز مجروح از خطر مرگ نجات یافت اما دچار مرگ مغزی شد.

چناریان اظهار کرد: پس از تایید مرگ مغزی از سوی پزشکان و متخصصان بیمارستان شهید باهنر کرمان و پس از رضایت خانواده این بیمار، ساعت 3 بامداد دیروز تیم پزشکی عمل های جراحی خود را آغاز و دو کلیه، قلب و کبد وی به 4 بیمار نیازمند اهدا شد.

مقام ارشد انتظامی استان کرمان ضمن قدردانی از اقدام خداپسندانه این خانواده، گفت: خانواده آن مرحوم با اهدای اعضای عزیز از دست رفته خود، لبخند زندگی را به چهار بیمار نیازمند هدیه کردند

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد