ساعت: ۱۲:۰۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ شناسه خبر: 59224

فرمانده سپاه بسیج شهرستان سیرجان گفت: مرحله چهارم کمک‌های مومنانه سپاه سیرجان در قالب اهدای خون بسیجیان و سپاهیان به مدت 10 روز اجرا می‌شود.

به گزارش“سیرجان خبر”چهارمین مرحله رزمایش کمک مومنانه بسیج سپاه شهرستان سیرجان با هدف اهدای خون و به منظورتامین وتقویت بانک خون استان در حال اجرا است.

فرمانده بسیج سپاه شهرستان سیرجان در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در طول ماه مبارک رمضان کمک‌های مومنانه قرار گاه امام حسن مجتبی(ع) درراستای لبیک به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی و باهدف تامین اقلام معیشتی خانواده های نیارمند سیرجانی طی سه مرحله در شهرستان اجرا شد که در این سه مرحله 18 هزار بسته معیشتی بین خانواده های نیارمند توزیع شده است.

وی گفت: در ادامه طرح رزمایش کمک مومنانه چهارمین مرحله این رزمایش با شعار اهدای خون احیاء زندگی به منظور تامین وتقویت بانک خون استان در سطح شهرستان در حال اجرا است.

سرهنگ دستوری گفت: پاسداران و بسیجیان سیرجانی از روز 18خرداد با حضور در مرکز انتقال خون سیرجان، خون خود را برای سلامت بیماران نیازمند اهدا می‌کنند.

فرمانده بسیج سپاه شهرستان سیرجان اذعان کرد: مرحله چهارم رزمایش کمک مومنانه به مدت 10روز در شهرستان سیرجان در حال اجرا است و روزانه 14هزار سی سی خون به مرکز انتقال خون شهرستان اهدا می شود.

وی در پایان گفت: رویکردی که بسیج به دنبال آن است، کمک‌رسانی و خدمت‌رسانی به مردم در حوزه‌های مختلف است؛ امروز افتخار می‌کنیم بتوانیم به مردم خدمت کنیم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده