ساعت: ۱۴:۲۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ شناسه خبر: 61178

در راستای طرح همدلی مؤمنانه ایام کرونا 600دستگاه گوشی هوشمند به دانش‌آموزان کم برخوردار شهرستان سیرجان اهدا شد.

به گزارش “سیرجان خبر” صبح روز گذشته با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی آیین اهداء 600دستگاه تبلت آموزشی به دانش‌آموزان فاقد گوشی هوشمند در سالن شهید کشوری شهرستان سیرجان برگزار شد.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: ما در حال حاضر 76 هزار دانش‌آموز فاقد امکانات تحصیل در فضای مجازی داریم که نیازمند حمایت نیکوکاران و خیران برای رفع مشکل آنها هستیم.

عباس ضیاء اذعان کرد: امیدواریم با همت خیرین و شرکت های صنعتی معدنی در راستای عدالت آموزشی ما بقی دانش آموزان از امکانات تحصیل در فضای مجازی برخوردار شوند.

رئیس آموزش پرورش شهرستان سیرجان گفت: صبح امروز ۶۰۰ دستگاه تبلت به ارزش ۲ میلیارد و چهارصد میلیون تومان به دانش آموزان کم برخوردار شهرستان سیرجان توزیع شد.

اکبر محیاپور با اشاره به اجرای طرح جامع اهدای تبلت به دانش آموزان نیازمند شهرستان،گفت: در فاز اول این طرح بالغ بر یک هزار دستگاه تبلت در بین دانش آموزان توزیع شد و در مرحله دوم نیز ۵۰۰ تبلت توسط شرکت توسعه آهن فولاد سیرجان و ۱۰۰ دستگاه دیگر توسط شرکت گهر عمران توزیع شد که امیدواریم در مراحل بعد نیز بتوانیم مشکل بقیه دانش آموزان را با حمایت دیگر شرکت‌های معدنی برطرف کنیم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده