ساعت: ۰۸:۱۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۴/۱۳ شناسه خبر: 36566

از زمان قبول مسئولیت اینجانب تعداد شعبه از 7 شعبه به 10شعبه افزایش پیدا کرده است و پرونده های سنگین را شخصأ رسیدگی می کنم و کاملا اوضاع امنیتی شهر را رصد خواهم کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی “سیرجان خبر” شهریار براهویی رئیس دادگستری شهرستان سیرجان در دیدار با رئیس دانشگاه آزاد واحد سیرجان به مناسبت  هفته قوه ی قضائیه گفت: با توجه به اطلاعات داده شده شهرستان سیرجان یک شهر دانشگاهی است و نقش دانشگاهها در کاهش آسیب های اجتماعی انکار ناپذیر است و می طلبد که مسئولین شهرستان شرایط دانشگاهی را رصد نمایند و از دانشگاه ها در جهت کم کردن معضلات اجتماعی کمک بگیرند.

براهویی شرایط دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان را بسیار امیدوار کننده توصیف کرد و بیان داشت: دانشگاهی با این تعداد رشته و دانشجو قابل توجه است و می تواند نقش آفرینی خوبی داشته باشد.

رئیس حوزه قضائی شهرستان تصریج کرد: باید امکانات دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان به همه مردم اطلاع رسانی شود ،چرا که از فضای کافی و شرایط مطلوبی برخورد دار است و از زمان قبول مسئولیت اینجانب تعداد شعبه از 7 شعبه به 10شعبه افزایش پیدا کرده است.

وی اظهار داشت: پرونده های سنگین را شخصأ رسیدگی می کنم و کاملا اوضاع امنیتی شهر را رصد خواهم کرد.

دکتر ابوالفضل جعفرقلیخانی نیز بیان کرد:دستگاه قضائی مهمترین دغدغه ی جامعه که امنیت است را تامین می کند و عملکرد آن قابل انکار نیست.

جعفرقلیخانی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان دارای 12هزار دانشجو و 110رشته در تمامی مقاطع می باشد که 9رشته ی آن دکتری است.

وی بیان داشت: دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان دومین دانشگاه آزاد استان از لحاظ داشتن تعداد دانشجو و فضاهای آموزشی است و طبق برنامه ریزی های انجام شده اتکا به شهریه کم می شود که اگر این اتفاق بیفتد فشار کمتری به خانواده ها تحمیل می شود.

لینک کوتاه:
نظرات
  1. خداوند شما را توفیق دهد لطفا دقیق تر رسیدگی کنید برای یک لیتر مشروبات الکلی که از سه نفر دانشجو دگرفته شده
    سرنوشت انها را به زیر دستان بگویید خراب نکنند . که هر کدام به ۶ماه حبس که باید اجرا شود محکوم شوند . و شلاق و جریمه