ساعت: ۰۹:۳۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ شناسه خبر: 48302

با راه‌اندازی و بهره‌برداری از کارگاه کمیته زیباسازی شهرداری سیرجان، گام اول در ساخت مبلمان و المان‌های شهری برداشته شده است.

به گزارش“سیرجان خبر”با راه‌اندازی و بهره‌برداری از کارگاه کمیته زیباسازی شهرداری سیرجان، گام اول در ساخت مبلمان و المان‌های شهری برداشته شده است.
رضا سروش‌نیا در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: موضوع فعالیت کارگاه کمیته زیباسازی شهرداری سیرجان به منظور زیباسازی و بهسازی فضاهای شهری در راستای بالابردن نشاط و شادابی و بهداشت روانی شهروندان است.
شهردار سیرجان، ایجاد شهر سالم و همچنین بهره‌وری از تجهیزات عمومی شهر و ایجاد زمینه‌های استفاده مطلوب و بهینه از پارک‌ها، میادین و نظایر آنها به منظور افزایش رفاه عمومی را از دیگر فعالیت‌های کارگاه کمیته زیباسازی برشمرد و عنوان کرد: مدیریت و هدایت کلیه فعالیت‌های زیباسازی شهری و ساماندهی امور رفاهی و فراغتی در شهر سیرجان و طراحی و توسعه فضاهای آن و کمک به ارتقای سطح فرهنگ و معیارهای مربوط به زندگی شهری به منظور جلب رضایت شهروندان در دستور کار کمیته زیباسازی قرار دارد.
وی همچنین دستیابی و نقش پذیری در ایجاد فضاهای سالم شهری را از دیگر فعالیت‌های کارگاه کمیته زیباسازی خواند و افزود: امیدواریم بتوانیم در راستای ایجاد چشم انداز مطلوب از طریق زیباسازی و تهیه طرح‌های لازم برای بهسازی، مناسب‌سازی و هماهنگ با برنامه‌ها و طرح‌های شهری، گام‌های موفقی برداریم.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده