ساعت: ۱۰:۲۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۱۱/۲۴ شناسه خبر: 33353

امام جمعه موقت تهران گفت: فقهای شورای نگهبان منسوب مقام ولایت و همه فقیه و جامع الشرایط و منصوب خود مقام معظم رهبری هستند لذا اکرام به آنان اکرام قانون و پیامبر می باشد و بی احترامی به آنان برای همه ضرر دارد.

به گزارش“سیرجان خبر”به نقل از آرمان کرمان، آیت الله کاظم صدیقی در خصوص جوسازی های علیه شورای نگهبان و حمله به نهاد مقدس در آستانه انتخابات گفت: ریشه این امر را نمی دانیم اما حمله به شورای نگهبان که یک پایگاه قانونی است، کار صحیحی نمی باشد.

امام جمعه موقت تهران با تاکید براینکه شورای نگهبان مرزی است که شکستن آن اعتباری برای فرد باقی نمی گذارد؛ اذعان کرد: همه باید حرمت نهادهای قانونی را حفظ کنند به ویژه شورای نگهبان که فقهای آن منسوب مقام ولایت و همه فقیه و جامع الشرایط هستند، احترام دینی و خلافت شرعی دارند و از نظر انتصاب، منصوب خود مقام معظم رهبری هستند لذا اکرام به آنان اکرام قانون و پیامبر می باشد و بی احترامی به آنان برای همه ضرر دارد.

آیت الله صدیقی در رابطه با انتخاب اصلح از دیدگاه امام و مقام معظم رهبری و وظیفه مردم نسبت به انتخاب صحیح خاطرنشان کرد: اولین معیار برای انتخاب یک فرد مناسب باید اعتقاد او به اسلام، ولایت و اصول انقلاب اسلامی باشد نه تظاهر به آن و دیگری کفایت ،امانت داری، مردم داری و اطلاع از اوضاع مردم است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده