ساعت: ۱۵:۵۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ شناسه خبر: 50984

امام جمعه سیرجان گفت:دفع حمله سایبری دشمن به زیرساخت های ارتباطی کشور بیانگر اقتدار ملت ایران در همه عرصه ها است.

به گزارش “سیرجان خبر” امام جمعه سیرجان در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: ایران اسلامی در همه ابعاد قادر است دشمنان را شکست دهد.
وی به اقدامات ارزشمند و تاثیرگذار سربازان گمنام امام زمان (عج) در راستای حفظ امنیت جامعه اشاره و تصریح کرد: سکوت رسانه ای بیگانه در افتخار آفرینی های متعدد از جمله به پرواز در آمدن جت جنگنده کوثر که افتخاری دیگر برای فرزندان این ملت است تامل برانگیز است.
وی گفت: دشمن آنقدر نگران شکست خوردن است که حتی نمی خواهد افتخارات و پیشرفت های ما را بشنود و اعلام کند و باید پاسخگوی ظلم و ستم و عهد شکنی با ملت ایران باشد.
امام جمعه سیرجان رزمایش اخیر مشترک سپاه و ارتش را با نام مدافعان ولایت از دیگر افتخارات و آمادگی های نیروهای دفاعی عنوان کرد و گفت: این سکوت معنادار رسانه های بیگانه و غرب نیز نشان از نگرانی آمریکا و استکبار دارد و امروز همه کشورها می دانند قدرت دفاعی ما برای حراست و حفاظت از مرزهای آبی، هوایی و زمینی آنچنان است که هر حرکت خصمانه ای علیه کشور ایران به ضرر دشمن است.
خطیب جمعه سیرجان از موضع ارتجاع عرب در قبال دوستی و همکاری با رژیم غاصب صهیونیست ابراز تاسف کرد و گفت: امروز زمان آن است که کشورهای مسلمان در قبال ظلم و جنایات و کشتار مسلمانان علیه رژیم صهیونیستی بایستند اما متاسفانه با همدستی آنان به سردمداران اسرائیل کمک می کند تا بیشتر مسلمانان مورد ظلم قرار گیرند و کشته شوند.
حجت الاسلام حسینی افزود: برخی سردمداران عرب به دنبال حفظ اسرائیل به جای حفظ اسلام و مسلمانان هستند در حالی که باید گفت: شما از این حمایت متضرر می شوید چون این رژیم غاصب رو به زوال و نابودی است و ظلم جنایات بی شمارشان زمینه سرعت در افول و شکست و نابودی شان را تسریع می بخشد و این وعده خداوند است که محقق خواهد شد.
امام جمعه سیرجان، آمریکا را نیز بازنده بازی های سیاسی علیه ملت بزرگ ایران دانست و گفت: پیاده روی بزرگ اربعین و حضور بی نظیر جوانان در مراسم راهپیمایی 13 آبان موجب عقب نشینی سردمداران کاخ سفید شده است.
وی ادامه داد: دشمن به این حقیقت پی برده که بر ملتی که متحد و در صحنه است هرگز تحریم و تهدید اثر ندارد اما خوی شیطانی آنان موجب می شود همچنان از اذعان به حقایق دوری کنند.
امام جمعه سیرجان همچنین از حضور گسترده مردم در مراسم عزاداری ماههای محرم و صفر، پیاده روی اربعین و همچنین راهپیمایی 13 آبان تقدیر کرد و از مردم خواست در مراسم جشن های مختلف که بعد از این عزاداری ها آغاز می شود حفظ حرمت ارزشهای اسلامی را همچنان داشته باشند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده