ساعت: ۰۹:۵۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۰۷/۱۷ شناسه خبر: 10489

اداره امنیت منطقه کردستان عراق (آسایش) از بازداشت طراحان و عوامل حمله تروریستی مقابل ساختمان این اداره در اربیل خبر داد؛ این افراد از اعضای گروهک موسوم به “دولت اسلامی در عراق و شام” (داعش) هستند.

teror soriyeبه گزارش“سیرجان خبر” به نقل از العالم،اداره امنیت اربیل عراق با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: چند نفر از اعضای گروه “داعش” را که از طراحان، برنامه ریزان و کمک کنندگان به اجرای عملیات تروریستی مورخ 29 سبتامبر گذشته در اربیل بودند، از سوی این نهاد بازداشت شده اند.

“السومریه نیوز” با انتشار این بیانیه نوشت: بازداشت شدگان به جرم خود اعتراف کرده اند و به زودی جزئیات این مسئله به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

اداره امنیت (آسایش) اربیل به شهروندان در منطقه کردستان عراق اطمینان داده که تمام تلاش خود را برای حمایت از مردم این منطقه به کار خواهد گرفت و با پشتیبانی شهروندان ساکن، منطقه کردستان امن و پیشرفته باقی خواهد ماند.

خاطرنشان می شود که 29 سبتامبر گذشته، استان اربیل شاهد انفجار چهارخودروی بمب گذاری شده و تلاش سه تروریست انتحاری برای یورش به مقر اداره امنیت این استان بود که در نتیجه آن شش تن کشته و 62نفر از نیروهای اداره امنیت اربیل زخمی شدند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده