ساعت: ۱۶:۱۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ شناسه خبر: 43074
دادستان عمومی و انقلاب سیرجان:

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان از بازگشت 200 میلیون تومان از وجوه اختلاسی به دولت مربوط به پرونده اختلاس در شهرداری خواجوشهر سیرجان خبر داد.

به گزارش “سیرجان خبر” به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، محسن نیک‌ورز اظهار داشت: با وصول گزارش سازمان بازرسی استان کرمان در اواخر اسفند ماه 95 مبنی بر اختلاس در شهرداری خواجوشهر از شهرهای اقماری شهرستان سیرجان، موضوع با قید فوریت در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: به لحاظ اهمیت موضوع، شهردار این شهر به همراه معاونان مالی، فنی و مسئول امور مالی توسط دایره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی با دستور قضایی جلب شدند.

نیک‌ورز بیان داشت: با بررسی اسناد و مدارک موجود و اقرار صریح شهردار، مشخص شد که نامبرده پس از جعل در تعداد شش فقره چک و تغییر مبالغ آنها بیش از 700 میلیون تومان از اموال شهرداری را مورد اختلاس قرار داده است‌.

این مقام قضائی تصریح کرد: با پیگیری به عمل آمده تاکنون مبلغ 200 میلیون تومان از وجوه اختلاس شده به بیت‌المال عودت شده است.

نیک‌ ورز بیان داشت: متهمان پس از تفهیم اتهام با قرار بازداشت موقت راهی زندان شده و تحقیقات قضایی برای روشن شدن نقش معاونان شهردار در حال انجام است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده