ساعت: ۱۱:۰۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۶/۲۱ شناسه خبر: 19245

علیرضا معمر گفت:پس از راه‌اندازی این آکادمی‌ها در شهرستان سیرجان باشگاه تصمیم گرفت تا در کل استان کرمان این سیاست‌گذاری را اجرایی کند

به گزارش“سیرجان خبر” علیرضا معمر مدیر فنی تیم‌های والیبال در باشگاه گل‌گهر سیرجان گفت: از 11 ماه قبل که با باشگاه گل‌گهر سیرجان قرارداد همکاری امضا کردم ظرفیت‌های خوبی را در والیبال این شهرستان دیدم و با تست‌گیری از 500 پسر و 600 دختر علاقمند به والیبال در نهایت 75 پسر و 40 دختر غربالگری و جذب آکادمی‌های والیبال در این شهرستان کردیم.

وی افزود: هدف ما از راه‌اندازی این آکادمی‌ها انجام کارهای اصولی است، چرا که ما نمی‌خواهیم تنها نام آکادمی را به یدک بکشیم و قصد داریم با رعایت اصول و موازین، آکادمی‌های فعال و تاثیرگذاری را در والیبال استان کرمان داشته باشیم.

معمری با بیان اینکه پس از راه‌اندازی این آکادمی‌ها در شهرستان سیرجان باشگاه تصمیم گرفت تا در کل استان کرمان این سیاست‌گذاری را اجرایی کند، گفت: هم اکنون‌ در شهرستان‌های کرمان، راور، زرند، بافت، ارزوئیه، جیرفت‌ و شهربابک کانون‌هایی راه‌اندازی شده که در هر کدام 25 تا 30 والیبالیست مشغول فراگرفتن اصول ابتدایی و آکادمیک این رشته هستند.

مدیر فنی تیم‌های والیبال در باشگاه گل‌گهر سیرجان این اقدام هیئت مدیره باشگاه گل‌گهر و مدیریت این شرکت را ستودنی ذکر کرد و اظهار داشت: والیبال در چند سال اخیر به ‌رشته‌ای جذاب و پرطرفدار برای ما ایرانی‌ها بدل شده است.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم با راه‌اندازی و فعالیت آکادمی‌های والیبال در سطح استان کرمان و برنامه‌ریزی اصولی و هدفمند بتوانیم دختران و پسران والیبالست خوبی را از این استان در سطح کشور و در قالب تیم‌های ملی در سال‌های آینده ببینیم.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده