ساعت: ۰۸:۰۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۰۹/۲۴ شناسه خبر: 13033

مسئول بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان سیرجان گفت: تاکنون یک‌میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال از اعتبارات بنیاد مسکن برای طرح هادی در روستاها هزینه شده است.

rah rostaeiبه گزارش“سیرجان خبر” امیر شهبا در حاشیه بازدید از طرح های روستایی شهرستان سیرجان و افتتاح سالن ورزشی روستای دارستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: افتتاح سالن ورزشی نیاز جوانان این روستا بوده است.

وی سالن های ورزشی را نیاز جامعه جوان دانست و افزود: ورزش یک راهکار مناسب برای کاهش بزهکاری در جامعه است که دولت نیز بر این امر تاکید ویژه ای دارد.

شهبا با اشاره به اجرای طرح های هادی در روستاهای شهرستان سیرجان تصریح کرد:روستاهای کشور نیازمند مقاوم سازی و نوسازی مساکن روستایی در مقابل بلایای طبیعی هستند.

وی با اشاره به اعتبارات صورت گرفته برای افتتاح این طرح ها در روستاهای سیرجان گفت: تاکنون یک میلیارد و 540 میلیون ریال از اعتبارات بنیاد مسکن برای طرح هادی در روستاها هزینه شده است.

مسئول بنیاد مسکن شهرستان سیرجان، خاطرنشان کرد: فاز اول تعویض معابر عمومی هماشهر و فاز دوم طرح هادی روستای دهنو نیز در حال انجام است که امیدواریم با کمک خیرین استان هر چه سریعتر به پایان برسد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده