ساعت: ۰۸:۴۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۱۲/۱۳ شناسه خبر: 14777

فرماندار سیرجان با بیان اینکه باند دوم سیرجان – بندرعباس تکمیل شده است،گفت: امسال حتی یک کیلومتر از جاده سیرجان –بندرعباس تک بانده نیست و این محور کاملاً دو بانده و مجزا شده است.

به گزارش“سیرجان خبر” محمدعلی توحیدی اظهار کرد: در نوروز گذشته حداقل 2میلیون و500هزار نفر از محورهای شهرستان سیرجان به قصد عبور به بندرعباس استفاده کرده‌اند.

وی با اشاره به پیش‌بینی افزایش مسافران در نوروز 93، تصریح کرد: با توجه به قرار گرفتن سیرجان در مسیر اصلی تردد شمال به جنوب کشور، از مجموع دو میلیون سفر گذری از سیرجان، نوروز امسال بیش از 300هزار نفر نیز در سیرجان اتراق کردند.

فرماندار سیرجان با بیان اینکه باند دوم سیرجان – بندرعباس تکمیل شده است، گفت: امسال حتی یک کیلومتر از جاده سیرجان –بندرعباس تک بانده نیست، بلکه این محور کاملاً دو بانده و مجزا شده است.

توحیدی اظهار کرد: ستاد تسهیلات نوروزی سیرجان از یک ماه قبل با فعال‌سازی هفت کمیته تخصصی مشتمل بر بهداشت و سلامت، امنیتی، سفر، زیبا سازی، استقبال، ارزاق عمومی و کمیته اسکان  آغاز به کار کرده است.

وی بیان کرد: بیش از 500کلاس درس در سیرجان در درجه‌بندی‌های سه گانه برای استفاده مسافران نوروزی آماده شده است.

فرماندار سیرجان از آماده‌سازی ورودی‌های چهارگانه این شهرستان خبر داد و گفت: در هر چهار ورودی شهر سیرجان از سمت استان‌های هرمزگان، فارس، شهر کرمان و تهران، اکیپ‌هایی مستقر می‌شوند تا با خوش‌آمدگویی به مسافران، آنان را راهنمایی کنند.

توحیدی با اشاره به زیباسازی فضای شهری و آماده‌سازی آثار گردشگری و تفریحی سیرجان، افزود: پارک‌های این شهر توسط کمیته امنیتی ستاد تسهیلات نوروزی برای استقرار مردم و مسافران نوروزی آماده شده است.

وی از فعال شدن کمیته بهداشت و درمان سیرجان  خبر داد و گفت: این کمیته با نظارت بر امور رستوران‌ها و اماکن تهیه و تولید موادغذایی، بر سلامت غذایی مسافران نوروزی نظارت دارد.

فرماندار سیرجان با اشاره به استقرار 15 اکیپ امدادی در محورهای تردد این شهرستان، خاطرنشان کرد: در تمام محورهای عبوری سیرجان به دیگر شهرهای اطراف، این پایگاه‌های امداد جاده‌ای مستقر هستند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده