ساعت: ۰۸:۴۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۸/۲۹ شناسه خبر: 21266

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان از دستگیری اعضای باند “گرگ ها” در سیرجان خبر داد.

به گزارش خبرنگار سرویس حوادث “سیرجان خبر” فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان از دستگیری اعضای باند “گرگ ها” در سیرجان خبر داد.

سرهنگ هادی ثمره در جمع خبرنگاران گفت:  ماموران پلیس آگاهی و اطلاعات شهرستان سیرجان موفق شدند پس از سه ماه اقدامات اطلاعاتی و پلیسی در یک عملیات گسترده پنج عضو یک گروه که با نام گرگ ها باعث ایجاد نا امنی شده بودند را دستگیر کنند.

سرهنگ ثمره اظهار داشت: با توجه به شکایات متعدد شهروندان این موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت که پس از یکسری اقدامات پلیسی سر کرده این باند دستگیر شد.

وی بیان کرد: پس از دستگیری با اعترافات رئیس باند و با انجام یکسری اقدامات پلیسی و اطلاعاتی مخفیگاه این افراد کمتر از 72 ساعت در حاشیه شهر شناسایی شد.

هادی ثمره ادامه داد:پس از شناسایی مخفیگاه با دریافت مجوز از مراجع قضایی در یک عملیات هدفمند توسط ماموران تخصصی 5 متهم در سنین 18 تا 23سال دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی سیرجان بیان کرد: این افراد به جرم قدرت نمایی توسط سلاح سرد، اخلال در نظم عمومی ،نزاع، زورگیری، رعب و وحشت ،حمل سلاح سرد و تجاوز به عنف  دستگیر شدند که همه این متهمان دارای سوابق کیفری متعددی هستند که با قاطعیت با آن ها برخورد می شود.

ثمره در پایان افزود: دستگیری این ارازل و اوباش رضایت مردم را در پی داشته است که از مراجع قضایی و مردم با همکاری خوب خود با پلیس کمال تشکر را دارم.

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده