ساعت: ۱۱:۳۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۳ شناسه خبر: 40869
سرمربی تیم فوتبال شهرداری سیرجان در گفت و گو با سیرجان خبر:

سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان گفت:ما افتخار میکنیم که با هفتاد و پنج درصد بازیکنان بومی شهر سیرجان توانستیم به مقام قهرمانی در نیم فصل برسیم.

نیم فصل لیگ برتر فوتبال بانوان جمعه هفته گذشته با قهرمانی تیم فوتبال شهرداری سیرجان مدافع عنوان قهرمانی به پایان رسید.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری سیرجان در گفت گو با خبرنگار “سیرجان خبر” اظهار داشت:ما برخلاف حریف های سر سختمان ( بم و اصفهان و حتی إیلام ) و بخاطر مشکلات مالی نتوانستیم به یارگیری در نیم فصل دوم فکر کنیم و کل برنامه ریزی ما تمرکز رو برنامه های بدنسازی تیم است.

جهان نجاتی گفت:ما حتی نتوانستیم مثل حریفانمان به یک اردوی آماده سازی برویم که بازیکنان تیم آمادگی بیشتری در شرایط اردو برسند.

وی اذعان داشت:با توجه به جلسات سپری شده با مدیر عامل باشگاه برای اینکه بتوانیم در شرایط بهتری مسابقات این نیم فصل رو سپری کنیم و از نظر ایاب و ذهاب که تمام سفرهای اعضای تیم و کادر فنی با اتوبوس صورت می گیرد که مدیر عامل باشگاه قول هایی در خصوص رفع مشکلات داده است.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری سیرجان افزود: ما در این فصل کارمان سخت تر از نیم فصل اول است چون همه تیم ها توانسته اند با تهیه فیلم های بازی تیم شهرداری را مورد آنالیز قرار دهند و با برنامه جلوی تیم ما  ظاهرشوند که امیدوارم بتوانیم با ارایه برنامه های جدیدتر برای رویارویی با حریف هامون آماده تر باشیم.

وی در پایان اظهار داشت:ما افتخار میکنیم که با هفتاد و پنج درصد بازیکنان بومی شهر سیرجان توانستیم به مقام قهرمانی در نیم فصل برسیم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده