ساعت: ۰۸:۴۴ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ شناسه خبر: 61684

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: در فصل های بعد می‌خواهیم اهدافی که در عرصه داخلی و بین المللی داریم و آن هم رفتن به رقابت‌های آسیایی است را بدست بیاوریم که دور از دسترس نیست.

به گزارش “سیرجان خبر” امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت:گل گهر را با مطالعه انتخاب کردیم و وقتی قصد داشتیم به اینجا بیاییم همه جوانب را سنجیدیم و به این نتیجه رسیدیم انتخاب خوبی است.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان اذعان کرد: امکانات سخت افزای گل گهر فوق العاده است و برای تبدیل شدن گل گهر به یک تیم بزرگ و قدرتمند نیاز است که صبور باشیم و امیدوارم بتوانیم برنامه هایمان را به خوبی در این تیم پیاده کنیم.

قلعه نویی بیان کرد: انتظارم از گل گهر فقط آن ثباتی است که مدنظرمان است تا امسال به آن دست پیدا کنیم کارخانه گل گهر یک شبه تبدیل به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کشور نشده است و برنامه ریزی پشت آن بوده و در فوتبال هم این تیم تازه دومین فصل لیگ برتری خودش را تجربه می‌کند و نیاز به زمان دارد تا برنامه های خودمان را پیاده کنیم و در فصل های بعد می‌خواهیم اهدافی که در عرصه داخلی و بین المللی داریم و آن هم رفتن به رقابت‌های آسیایی است را بدست بیاوریم که دور از دسترس نیست.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده