ساعت: ۱۴:۵۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ شناسه خبر: 60493
گزارشات و شکایات مربوط به عدم رعایت پروتکل‌های مقابله با کرونا؛

ئیس روابط‌عمومی دانشکده علوم پزشکی سیرجان از همشهریان خواست تخلفات، شکایات و نیز موارد عدم رعایت دستورالعمل‌های مقابله با کرونا را در تماس با تلفن ۱۹۰ یا ۱۴۹۰ گزارش دهند.

؛

به گزارش “ُسیرجان خبر” سید علی آتشی پور گفت: سامانه تلفنی رسیدگی به شکایات مردمی ۱۹۰ و ۱۴۹۰ مستقر در وزارت بهداشت به صورت شبانه روزی و با حضور تمام وقت کارشناسان، آماده دریافت و رسیدگی فوری به شکایات شهروندان در زمینه مشکلات و تخلفات بهداشتی، درمانی و دارویی شهرستان در همه‌ی صنوف، مراکز بهداشتی، مراکز درمانی، داروخانه‌ها و… است.

وی با اشاره به اینکه هر دو شماره مربوط به یک سامانه است و در صورت مشکل احتمالی ارتباط تلفن همراه با ۱۹۰ ، می توانند با موبایل به ۱۴۹۰ تماس بگیرند، افزود: پس از دریافت این شکایات و گزارش‌ها، بلافاصله به صورت سیستمی به کارشاناسان مربوطه در دانشکده علوم پزشکی سیرجان ارجاع شده و در اولین فرصت رسیدگی و ترتیب اثر داده می شود.

آتشی پور با تاکید بر اینکه تماس با این سامانه تلفنی صرفا برای تخلفات و شکایات بهداشتی، درمانی و دارویی باشد و از طرح مشکلات شهری و… خودداری شود، ادامه داد: انشاالله مردم فهیم سیرجان با رعایت نکات بهداشتی، زدن ماسک، عدم سفر غیرضروری، رعایت فاصله گذاری اجتماعی در قابله با بیماری کرونا مشارکت خواهند کرد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده