ساعت: ۱۰:۲۰ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ شناسه خبر: 62213

مدیرعامل شرکت گل‌گهر گفت: گل‌گهر پنجمین شرکت در بورس است و برای بازدهی گل‌گهر در بازار سرمایه برنامه های خوبی داریم که یکی از آنها در ۴۰ روز آینده انجام می شود و گهر ترابر و جهان فولاد را به بورس وارد می‌کنیم.

به گزارش” سیرجان خبر” مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر گفت: در سال ۹۹ حدود ۱۵.۳ میلیون تن کنسانتره و ۱۲.۲ میلیون گندله و ۴ میلیون آهن آسفنجی در منطقه گل‌گهر تولید شده است و در واقع سال ۹۹ این شرکت سهم تولید ۴۲درصدی کنسانتره و ۲۷ درصدی گندله را به خود اختصاص داد.

مهندس ایمان عتیقی افزود: در ۳ ماهه اول امسال، تولید گل‌گهر۱۴درصد و فروش آن ۲۲۰ درصد رشد داشته است. همچنین گل‌گهر در سال ۹۹ بیش از ۲۹ هزار میلیارد تومان درآمد اصلی و دارایی شرکت ۶۳ درصد و سود ناخالص تلفیقی نیز رشد ۱۹۲ درصدی داشته است.

وی اظهار کرد: شرکت گل‌گهر در بحث مزیت منطقه‌ای جزو محدود شرکت‌هایی است که زنجیره فولاد را به صورت کامل در اختیار دارد.

مدیرعامل شرکت گل‌گهر ادامه داد: گل‌گهر پنجمین شرکت در بورس است و برای بازدهی گل‌گهر در بازار سرمایه برنامه های خوبی داریم که یکی از آنها در ۴۰ روز آینده انجام می شود و گهر ترابر و جهان فولاد را به بورس وارد می‌کنیم.

وی افزود: تکمیل زنجیره فولاد و تامین سنگ، بهینه سازی و تنوع تولید محصولات غیر فولادی در برنامه های ما قرار دارد.

به گفته وی، در نهایت میزان سود خالص به مقدار ۱۴۱.۶۰۳.۲۸۲ میلیون ریال شده است که در مقایسه با سال ۹۸ رشد ۱۱۷ درصدی را به ثبت رسانده است.

امیرحسین نادری رییس مجمع نیز گفت: شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در شرایط سخت تحریم یکی از دوره‌های طلایی خود را گذرانده و این شرکت کارنامه مثبتی در مجموعه و زیرمجموعه‌های خود داشته است. چراکه شرایط سختی در کشور داریم‌ و در کل مجموعه‌های گلگهر این افتخار را آفریدند.

در پایان این مجمع، برای هر سهم ۱۳۰ تومان سود تقسیم شد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده