ساعت: ۱۷:۴۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۰۹/۷ شناسه خبر: 12619

تیم ستارگان میلان در دیداری دوستانه و خاطره‌انگیز مقابل پیشکسوتان پرسپولیس به پیروزی رسید.

perspolis va safir italiaبه گزارش“سیرجان خبر” دیدار دوستانه ستارگان میلان و پیشکسوتان پرسپولیس از ساعت 15 و 10 دقیقه( با 10 دقیقه تاخیر) در ورزشگاه آزادی و در حضور حدود 65 هزار تماشاگر برگزار شد که بازی با نتیجه سه بر یک به سود میلان به پایان رسید.

دانیل ماسارو در ثانیه 48 در موقعیت تک به تک با بهروز سلطانی قرار گرفت و با یک ضربه فنی گل اول میلان را به ثمر رساند.

در دقیقه50 کریستین لانتیونیتی روی یک ضربه کرنر ارسالی با یک ضربه سر گل دوم میلان را زد.

در دقیقه 66 استفانو ارانیو با یک ضربه چیپ از داخل محوطه جریمه گل سوم میلان را زد.

در دقیقه 26 ناصر محمد خانی با یک پاس به عقب خوب توپ را به علیرضا امامی‌فر رساند و این بازیکن با یک شوت از داخل محوطه جریمه گل پرسپولیس را به ثمر رساند.

رضا شاهرودی در دقیقه 2 مسابقه به دلیل کشیدگی عضله پشت پا مصدوم و تعویض شد و به جای او علیرضا امامی‌فر به میدان آمد.

بعد از گل میلان بازیکنان پرسپولیس تلاش کردند خود را به دروازه‌ میلان نزدیک کنند.

در دقیقه 15 مسابقه برخورد شدید کریم باقری و گتوزو پشت محوطه جریمه پرسپولیس باعث مصدومیت جزیی بازیکن میلان شد.

در دقیقه 24 حمید استیلی تکل خشنی روی پای کاربونه زد که باعث مصدومیت این بازیکن شد و او از میدان خارج شد و دنیتنوتی به جای او در ترکیب میلان قرار گرفت.

دیدار دو تیم بسیار جدی بود و بازیکنان با تمام وجود بازی کردند و گاهی‌ اوقات نیز برخوردهایی نه چندان دوستانه بین بازیکنان دو تیم ایجاد می‌شد.

در دقیقه 32 مهدی مهدوی‌کیا به جای فرشاد پیوس به میدان آمد و پیراهن شماره 17 را دوباره از پیوس گرفت.

محمد پنجعلی هم در حرکتی نمادین بازوبند کاپیتانی را به بازوی مهدوی‌کیا بست.

بازیکنان پرسپولیس به ویژه آنهایی که قدیمی‌تر بودند مثل فرشاد پیوس و پنجعلی بدن‌هایشان روی فرم نبود ولی بازیکنان میلان بدن‌های آماده‌ای داشتند.

در نیمه دوم که ترکیب پرسپولیس تغییرات زیادی داشت و بازیکنان جوانتر به میدان آمده بودند، پرسپولیس تهاجمی بازی را آغاز کرد.

علی انصاریان و رافت دو موقعیت خوب گلزنی را از دست دادند.

مسعود مرادی داور مسابقه به پنجعلی از پرسپولیس و کریستین لانیتونیتی از میلان کارت زرد نشان داد. مرادی هم یک داور پیشکسوت است که در سال 2003 عنوان برترین داور آسیا را هم ازآن خود کرد.

این شکست پرسپولیس شاید شیرین‌ترین و تاریخی‌ترین باخت برای هواداران پرسپولیس باشد. آنها در این بازی ستارگان محبوب خود در دهه‌های قبل در پرسپولیس و میلان را تماشا کردند. این بازی نوستالژیک به بهانه خداحافظی مهدوی‌کیا برگزار شد. مسابقه‌ای خاطره‌انگیز و لذت بخش.

ترکیب پرسپولیس در نیمه اول:

بهروز سلطانی، پژمان جمشیدی، محمد پنجعلی، کریم باقری، حمید درخشان، رضا شاهرودی( از دقیقه 2 علیرضا امامی‌فر)، مرتضی فنونی‌زاده، فرشاد پیوس( از دقیقه 32 مهدی مهدوی‌کیا)، محسن عاشوری، حمید استیلی و ناصر محمدخانی( از دقیقه 30 مرتضی کرمانی مقدم)

سرمربی: علی پروین

ترکیب پرسپولیس در نیمه دوم:

وحید قلیچ( از دقیقه 59 نیما نکیسا)، محمد پنجعلی( از دقیقه 58 یونس باهنر)، علی انصاریان، علیرضا امامی‌فر( از دقیقه 69 رحیم یوسفی)، پژمان جمشیدی( از دقیقه 58 مهرداد میناوند)، رضا جباری( از دقیقه 65 پایان رافت)، مهدی مهدوی‌کیا، بهنام ابوالقاسم‌پور، مرتضی کرمانی مقدم( از دقیقه 63 ادموند بزیک)، حسن شیرمحمدی( از دقیقه 75 مجتبی محرمی)، مهدی تارتار ‌

ترکیب ستارگان آث میلان:

سباستین روسی( از دقیقه 46 سیمونه براگیلو)، فرانکو باره‌سی، بوبان( از دقیقه 52 ابراهیم‌با)، کاربونه( از دقیقه 24 کریستین لانتیونیتی) استفانو اودو، آلبرگیو امانی، گتوزو، مالدینی، ماسیمو، ماسارو، دانیل سیمیچ( از دقیقه 56 پانکارو)

سرمربی: فرانکو باره‌سی

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده