ساعت: ۰۶:۵۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۰۹/۱۶ شناسه خبر: 12844

با قرعه کشی بیستمین دوره مسابقات جام جهانی فوتبال در باهیای برزیل برنامه کامل و محل برگزاری دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۴ مشخص شد.

jam jahani brazil 2014به گزارش“سیرجان خبر” قرعه کشی بیستمین دوره مسابقات جام جهانی در باهیای برزیل برگزار شد و با مشخص شدن گروه بندی این مسابقات برنامه کامل دیدارهای جام جهانی 2014 بدین شرح مشخص شد:

پنجشنبه 22 خرداد (12 ژوئن) :  برزیل – کروواسی (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو – دیدار افتتاحیه)

جمعه 23 خرداد (13 ژوئن): شیلی – استرالیا (کوییابا – ورزشگاه پانتانال)، مکزیک – کامرون (ناتال – ورزشگاه داس دوناس)، اسپانیا – هلند (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا)

شنبه 24 خرداد (14 ژوئن): کلمبیا – یونان(بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو)، اروگوئه – کاستاریکا(فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو)، انگلستان – ایتالیا(مانائوس – ورزشگاه آمازون)، ساحل عاج – ژاپن (رسیف – پرنامبوکو)

یکشنبه 25 خرداد (15 ژوئن): سوئیس – اکوادور(برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)، فرانسه – هندوراس (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو)، آرژانتین – بوسنی (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)

دوشنبه 26 خرداد (16 ژوئن): نیجریه – ایران (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا)، غنا – آمریکا (ناتال – ورزشگاه داس دوناس)، آلمان – پرتغال(سالوادور – ورزشگاه فونته نووا)

سه شنبه 27 خرداد (17 ژوئن): بلژیک – الجزایر(بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو)، روسیه – کره جنوبی (کوییابا – ورزشگاه پانتانال)، برزیل – مکزیک(فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو)

چهارشنبه 28 خرداد (18 ژوئن): کامرون – کروواسی(مانائوس – ورزشگاه آمازون)، استرالیا – هلند(پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو)، اسپانیا – شیلی (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)

پنجشنبه 29 خرداد (19 ژوئن): کلمبیا – ساحل عاج (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)، ژاپن – یونان(ناتال – ورزشگاه داس دوناس)، اروگوئه – انگلستان (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو)

جمعه 30خرداد (20 ژوئن): هندوراس – اکوادور(کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا)، ایتالیا – کاستاریکا(رسیف – پرنامبوکو)، سوئیس – فرانسه(سالوادور – ورزشگاه فونته نووا)

شنبه 31 خرداد (21 ژوئن): آرژانتین – ایران (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو)، نیجریه – بوسنی(کوییابا – ورزشگاه پانتانال)، آلمان – غنا (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو)،

یکشنبه 1 تیر (22 ژوئن): آمریکا – پرتغال (مانائوس – ورزشگاه آمازون)، کره جنوبی – الجزایر(پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو)، بلژیک – روسیه (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)

دوشنبه 2 تیر (23 ژوئن): کامرون – برزیل(برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)، استرالیا – اسپانیا (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا)، کروواسی – مکزیک (رسیف – پرنامبوکو)، هلند – شیلی (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو)

سه شنبه 3 تیر (24 ژوئن): کاستاریکا – انگلستان (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو)، ژاپن – کلمبیا(کوییابا – ورزشگاه پانتانال)، یونان – ساحل عاج (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو)، ایتالیا – اروگوئه(ناتال – ورزشگاه داس دوناس)

چهارشنبه 4 تیر (25 ژوئن): هندوراس – سوئیس(مانائوس – ورزشگاه آمازون)، نیجریه – آرژانتین (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو)، )، اکوادور – فرانسه(ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)، ایران – بوسنی(سالوادور – ورزشگاه فونته نووا)

پنجشنبه 5 تیر (26 ژوئن): پرتغال – غنا (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)، الجزایر – روسیه (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا)، آمریکا – آلمان(رسیف – پرنامبوکو)، کره جنوبی – بلژیک (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو)

پایان دور گروهی

جمعه 6 تیر(27 ژوئن): روز استراحت

مرحله یک هشتم پایانی

شنبه 7 تیر (28 ژوئن):  اول گروه A – دوم گروه B (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو)، اول گروه C – دوم گروه D (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)

یکشنبه 8 تیر (29 ژوئن): اول گروه B – دوم گروه A (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو)، اول گروه D – دوم گروه C (رسیف – پرنامبوکو)

دوشنبه 9 تیر (30 ژوئن): اول گروه E – دوم گروه F (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)، اول گروه G – دوم گروه H (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو)

سه شنبه 10 تیر (1 جولای): اول گروه H – دوم گروه G (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا)، اول گروه F – دوم گروه E (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو)

چهارشنبه و پنجشنبه 11 و 12 تیر (2-3 جولای): روز استراحت

مرحله یک چهارم پایانی

جمعه 13 تیر (4 جولای):

برنده دیدار اول گروه A – دوم گروه B برابر برنده دیدار اول گروه C – دوم گروه D (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو)

اول گروه E – دوم گروه F  برابر برنده دیدار  اول گروه G – دوم گروه H (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)

شنبه 14 تیر (5 جولای):

اول گروه H – دوم گروه G با برنده دیدار  اول گروه F – دوم گروه E (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)

اول گروه B – دوم گروه A با برنده دیدار اول گروه D – دوم گروه C (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا)

یکشنبه و دوشنبه 15 و 16 تیر (6 و 7 جولای): روز استراحت

نیمه نهایی:

سه شنبه 17 تیر (8 جولای): برنده دیدار اول گروه A – دوم گروه B برابر برنده دیدار اول گروه C – دوم گروه D  با اول گروه E – دوم گروه F  برابر برنده دیدار  اول گروه G – دوم گروه H (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو)

چهارشنبه 18 تیر (9 جولای): برنده دیدار اول گروه H – دوم گروه G با برنده دیدار  اول گروه F – دوم گروه E با اول گروه B – دوم گروه A با برنده دیدار اول گروه D – دوم گروه C (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو)

پنجشنبه و جمعه: 19 و 20 تیر (10 و 11 جولای)

شنبه 21 تیر (12 جولای): دیدار رده بندی – (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال)

یکشنبه 22 تیر (13 جولای): فینال –  (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا)

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده