ساعت: ۰۹:۳۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ شناسه خبر: 58042

در اقدامی از سمت جوانان بسیجی انجام گرفت؛ تعداد از بسیجیان ارزوئیه در اقدامی جهادی و تحت عنوان ایستگاه صلواتی، اقدام به ضدعفونی کردن صلواتی وسایل نقلیه در سطح این شهرستان کردند. به گزارش سیرجان خبر؛ تعدادی از بسیجیان ارزوئیه در اقدامی جهادی، اقدام به ضدعفونی کردن صلواتی وسایل نقلیه در سطح این شهرستان کردند. […]

در اقدامی از سمت جوانان بسیجی انجام گرفت؛

تعداد از بسیجیان ارزوئیه در اقدامی جهادی و تحت عنوان ایستگاه صلواتی، اقدام به ضدعفونی کردن صلواتی وسایل نقلیه در سطح این شهرستان کردند.

به گزارش سیرجان خبر؛ تعدادی از بسیجیان ارزوئیه در اقدامی جهادی، اقدام به ضدعفونی کردن صلواتی وسایل نقلیه در سطح این شهرستان کردند.

این کار بخشی از فعالیت جهادی جوانان بسیجی ارزوئیه تحت عنوان ایستگاه صلواتی ضدعفونی وسایل نقلیه برای خدمت رسانی به مردم است.

این جوانان تحت عنوان قرارگاه پدافند زیستی مردمی سعی دارند تا با هماهنگی هر چه بیشتر و موثر تر با نهادهای خدماتی و بهداشتی گامی موثر در مقابله با کرونا بردارند.

بنا به اعلام ناحیه مقاومت سپاه و مرکز بهداشت شهرستان زمان ضدعفونی وسایل نقلیه در ایستگاه صلواتی حاضر در میدان بسیج از ساعت ۴ الی ۶ عصر توسط تیم های عملیاتی بسیج صورت می پذیرد.

همچنین کار ضدعفونی در شکل های مختلف با نیروهای پیاده در سطح معابر، عابربانک ها، رستوران ها و ادارات ارزوئیه انجام میشود.

انتهای پیام/ ت

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده